Головна main Маленька росіянка, яку загризли собаки, виявилися донькою льотчика-зрадника з Криму Канорського

Маленька росіянка, яку загризли собаки, виявилися донькою льотчика-зрадника з Криму Канорського

132

У січні під Читою зграя бездомних собак загризла на смерть 7-річну дівчинку. Пізніше стало відомо, що це була донька зрадника з Криму, льотчика Антона Канорського.

Про це пише українська письменниця Оксана Забужко на своїй сторінці у Facebook.

Вона розповіла, що у січні всю світову пресу облетіла новина про загибель 7-річної дівчинки в селищі під Читою, яку загризла зграя бездомних собак. Пізніше стало відомо, що її батько – військовий льотчик, який свого часу отримав особисто від путіна орден за участь у війні в сирії, а саме – бомбардування міста Алеппо.

Пізніше в одному з кримських пабліках теж опублікували новину про Канорського і стало відомо, що він – зрадник, який у 2014 році перейшов на бік окупантів під час захоплення Криму.

“І тільки в кримських пабліках промайнула новина, од якої мені справді пішов мороз поза шкірою: виявляється, 2014 рік Антон Канорський ще зустрів українцем – у складі військової частини, розташованої в Криму”, – пише Забужко.

“Була колись така страшна українська лайка – “а щоб тебе собаки з’їли!” Виявилося, може бути ще страшніше – зраджуєш Україну, стаєш росіянином, і зразу ж, одним пакетом – убивцею сирійських дітей, після чого собаки з’їдають уже не тебе, а твою дитину”, – додала письменниця.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань повідомило про підозру колишньому капітану 3 рангу військової частини, який у 2014 році під час захоплення Криму перейшов на бік ворога.

Наразі відомо, що дезертир є командиром на ракетному катері “Вышний Волочек” та обстрілює мирні українські міста. 

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.