Головна main Майже 90% мешканців Енергодару проти виходу Запорізької області зі складу України – дослідження

Майже 90% мешканців Енергодару проти виходу Запорізької області зі складу України – дослідження

34

87% мешканців тимчасово окупованого Енергодару проти виходу Запорізької області зі складу України та входження її до складу росії, 7% – не визначились.

Про це свідчить соціологічне дослідження, передає пресслужба НАЕК “Енергоатом”.

“19–22 вересня 2022 року Центр соціологічних досліджень Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на замовлення ДП “НАЕК “Енергоатом” дослідив громадську думку мешканців міста Енергодар Запорізької області, яке сьомий місяць поспіль перебуває під російською окупацією”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що опитування організували та провели російською мовою методом CATI (телефонне опитування), вибірка репрезентативна для дорослого населення Енергодару за статтю і віком.

Було опитано 1160 респондентів. Теоретична похибка дослідження не перевищує 2%, довірча ймовірність – 95%.

Повідомляється, що під час опитування респонденти відповіли на два питання:

  • чи планують вони взяти участь у так званому “референдумі Запорізької області” та голосувати за питання входження до складу росії на правах суб’єкта рф;
  • чи підтримують вони вихід Запорізької області зі складу України та входження її до складу росії на правах суб’єкта рф.

За результатами дослідження:

  • 74% енергодарців, які проживають на тимчасово окупованій території, не планують брати участь у голосуванні на референдумі;
  • 16% – готові особисто відвідати дільниці для голосування в разі їх створення;
  • 10% – не визначились.

Відповідаючи на друге запитання:

  • 87% респондентів висловилися проти виходу Запорізької області зі складу України та входження її до складу росії;
  • 6% – за вихід і приєднання до складу росії;
  • 7% – не визначились.

Таким чином місцеві жителі, котрі не покинули місто, виступають категорично проти окупаційної влади та приєднання до росії.

“Результати соціологічних опитувань, що їх публікують російські пропагандистські ЗМІ, є такими ж брехливими, фейковими та далекими від реальності, як і вже заздалегідь заплановані в москві та “спущені” на місця результати псевдо-референдуму”, – додають у пресслужбі.

Читайте також: зрадник Балицький розповів як відбудеться “референдум” на Запоріжжі. По домівках ходитимуть так звані “бригади”. До складу цих “бригад” увійдуть озброєні місцеві зрадники-поліцаї.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *