Головна main Майно заводу “Росава” може дістатись підсанкційному олігарху Фуксу: що відомо

Майно заводу “Росава” може дістатись підсанкційному олігарху Фуксу: що відомо

85

Мешканці Білої Церкви на Київщині ризикують залишитися без опалення і гарячої води взимку: майно міської ТЕЦ можуть пустити з молотка разом із активами заводу “Росава” – виробника шин №1 в Україні. Обидва підприємства пов’язані з депутатом Київської облради Леонідом Глиняним та потрапили в поле інтересів підсанкційного олігарха Павла Фукса.

Репортер “Стопкору” Кирил Вольний провів журналістське розслідування, в ході якого з’ясував подробиці ймовірної схеми.

ФК “Інвестохілс Веста” викупила в банку “Фінанси та кредит” борги шинного заводу “Росава” та Білоцерківської ТЕЦ на суму 18 млн грн. За словами представників “Росави”, майно заводу фінансова компанія наразі намагається стягнути в обхід законної процедури банкрутства – припускають, що заради швидкого перепродажу.

За даними з відкритих реєстрів, формальним власником “Інвестохілс Веста” є Андрій Волков. У ЗМІ його називають бізнес-партнером одіозних олігархів Віталія Хомутинника та Павла Фукса, пов’язаних із рф. Сам Фукс у спілкуванні з пресою підтвердив придбання боргів “Росави”, а отже опосередковано – і власний зв’язок з “Інвестохілс Веста”.


А от депутат Київської облради Леонід Глиняний, який за сумісництвом є співакціонером “Росави” й очільником наглядової ради Білоцерківської ТЕЦ, зв’язки компаній з Фуксом чомусь заперечує. Інсайдери стверджують, що саме Глиняний як голова наглядової ради може сприяти тому, щоб “Інвестохілс-Веста” якнайшвидше заволоділа активами білоцерківських підприємств.

Крім того, за гіпотезою журналіста, який дослідив низку судових позовів ФК “Інвестохілс-Веста” щодо стягнення майна українських компаній, у ймовірній схемі “дерибану” можуть бути задіяні окремі служителі Феміди.

Нагадаємо, раніше фінансова компанія “Інвестохілс Веста” вже фігурувала у гучній справі про спробу рейдерського захоплення столичної будівлі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *