Головна main Лукашенко: “Наша участь у “спецоперації” росії мною визначена давно”

Лукашенко: “Наша участь у “спецоперації” росії мною визначена давно”

23

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в союзі Білорусі та росії вже давно створено єдину армію, і що він “давно визначив” участь Білорусі у війні росії проти України.

Про це заявило білоруське державне видання БелТА із посиланням на виступ Лукашенка на церемонії покладання вінка у меморіальному комплексі “Курган Слави” з нагоди Дня незалежності Білорусі 3 липня.


“Ми єдина країна, яка підтримує росіян у цій боротьбі. Ті, хто нас дорікають, ви що не знали, що у нас найтісніший союз із російською федерацією? З державою, з якою ми будуємо єдину, потужну, незалежну державу – Союзна держава. Де у союзі два незалежні народи… І що вони не знали, що у нас створено вже давно в союзі Білорусі та росії єдине угруповання збройних сил?.. Фактично єдина армія. Наша участь у “спецоперації” мною визначена давно”, – заявив Лукашенко.

За його словами, білоруси ” зайняли оборону від Брестської фортеці до південних кордонів для того, щоб не допустити цього удару в спину росіянам з боку натовських військ”.

Лукашенко вважає, що НАТО збільшило чисельність збройних сил у Східній Європі “вдесятеро… щоб воювати”. А Білорусі, за його словами, “треба вистояти… і перемогти”.

Нагадаємо, що 25 червня путін і Лукашенко зустрілися в російському Санкт-Петербурзі, щоб обговорити ще тіснішу взаємодію – військову та політичну.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *