Головна main Луганщина: росіяни просунулися на 5 км у бік Лисичанська, – британська розвідка

Луганщина: росіяни просунулися на 5 км у бік Лисичанська, – британська розвідка

45

За даними британської розвідки, російські війська посилюють тиск на Лисичансько-Сєвєродонецькому напрямку Луганщини, неухильно просуваючись околицями міст. Проте українські сили уникають можливого оточення.

Згідно з ранковим звітом Міністерства оборони Великої Британії за 23 червня, починаючи з 19 червня російські війська просунулися на 5 км до південних підступів Лисичанська на Луганщині.

Деякі українські частини відійшли, ймовірно, щоб не потрапити в оточення. Покращені показники росії в цьому секторі, ймовірно, є результатом нещодавнього підсилення підрозділів і великої концентрації вогню, зазначають представники британського відомства.

“Цим повзучим просуванням по околицях забудованої території російські війська піддають тиску Лисичансько-Сєвєродонецьку кишеню. Однак зусилля рф щодо досягнення глибшого оточення для захоплення Луганської і західної частини Донецької області залишаються в глухому куті”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що російські війська захопили населені пункти Лоскутівка та Рай-Олександрівка на південь від східних міст-побратимів України Лисичанська та Сєвєродонецька.

Протягом останніх кількох тижнів ці міста були епіцентром російського наступу в регіоні.

Українські війська продовжують оборону Сєвєродонецька та прилеглих населених пунктів Золоте та Вовчоярівка.

Нагадаємо, поблизу Сєвєродонецька було зафіксовано новітні системи ППО окупантів.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *