Головна main Луцького з НАУ підозрюють у спробі захоплення землі в елітному селищі під Києвом

Луцького з НАУ підозрюють у спробі захоплення землі в елітному селищі під Києвом

63

Розгатили будинок, гараж і прибудови, а речі – розікрали. Мешканка елітної Конча-Заспи під Києвом переконала: житла її позбавили не окупанти, а “свої”. Адже на цю ділянку давно заглядався ректор столичного НАУ Максим Луцький.

Оселю було знищено, коли жінка з родиною перебувала в евакуації, тікаючи від жахіть війни. І от вони повернулися, а будинку – немає, як і коштовних речей. Половина земельної ділянки належить дружині одіозного ректора, і власниця впевнена: саме родина Луцьких причетна до знесення хати.

Ділянка, про яку йдеться, знаходиться в елітному селищі Конча-Заспа поблизу столиці. Ціни на нерухомість тут вимірюються мільйонами гривень. 

Звідки ж у скромного науковця кошти на землю й будинок у містечку для багатіїв? І чому дії Максима Луцького залишаються безкарними?


Стопкор” звертався до ректора НАУ із запитами про коментар, але той їх проігнорував. Аналогічне звернення направлено й міністру освіти Сергію Шкарлету. Адже Луцького вважають саме його креатурою.

Тим часом родина власників зруйнованого житла звернулась до поліції. Сподіваємося, винних буде покарано.

Нагадаємо, ректор НАУ фігурує у скандалі з відрахуванням голови студради Володимира Падеріна, який нібито виступав проти забудови територій вишу. Саме за керівництва Луцького на землях університету почали з’являтися ЖК.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *