Головна main Криптолендингова платформа BlockFi подала заяву про банкрутство

Криптолендингова платформа BlockFi подала заяву про банкрутство

144

За даними платформи, вона має $256,9 млн, які «забезпечать достатню ліквідність для підтримки певних операцій у процесі реструктуризації»

Криптолендингова платформа BlockFi збирається подати заяву про неспроможність відповідно до Глави 11 Кодексу США про банкрутство у понеділок, 28 листопада.

Про це повідомляє Forklog з посиланням на Decrypt.

Згідно з пресрелізом, BlockFi та вісім дочірніх структур подали відповідну заяву до суду у справах про банкрутство округу Нью-Джерсі.

«У рамках зусиль з реструктуризації компанія зосередиться на стягненні всіх зобов’язань перед BlockFi з боку своїх контрагентів, включаючи FTX», — йдеться у повідомленні.

Зареєстрована на Бермудських островах BlockFi International Ltd. подала клопотання до Верховного суду про призначення тимчасових ліквідаторів.

«Щоб забезпечити плавний перехід до Глави 11, BlockFi подає до суду низку звичайних клопотань, що дозволяють компанії продовжувати свою діяльність. Ці клопотання „першого дня“ включають прохання про виплату заробітної плати співробітникам та продовження виплат допомоги без збоїв», — зазначили представники платформи.

BlockFi має намір розробити план утримання ключових працівників, щоб гарантувати збереження ресурсів для виконання критично важливих функцій.

«Компанія сьогодні також ініціювала внутрішній план із значного скорочення витрат, у тому числі витрат на оплату праці», — додали у BlockFi.

За даними платформи, вона має $256,9 млн, які «забезпечать достатню ліквідність для підтримки певних операцій у процесі реструктуризації».

Кредитори BlockFi

Згідно з заявкою BlockFi, вона має понад 100 000 кредиторів. Активи та зобов’язання компанії оцінюються в діапазоні від $1 млрд до $10 млрд.

Найбільшими кредиторами є Ankura Trust Company, LLC (непогашені зобов’язання на суму близько $729 млн), West Realm Shires Inc. ($275 млн) та Комісія з цінних паперів та бірж США ($30 млн).

Назви решти не розкриваються.

За словами джерела видання, BlockFi звільнить більшу частину команди.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *