Головна main Кримський міст – законна ціль для України, – Філіп Брідлав, екскомандувач силами НАТО

Кримський міст – законна ціль для України, – Філіп Брідлав, екскомандувач силами НАТО

15

Філіп Брідлав, американський військовий та екскомандувач силами НАТО, вважає, що Україна має повне право стріляти по Кримському мосту.

Вислів генерала США опубліковано виданням The Times.

Американець не просто заявив про право України, а й закликав ЗСУ дійсно це зробити, вказує видання.

Світ побоюється, що настане момент, коли армія рф потопить судна із зерном. Щоб ж тоді робити і як реагувати? Саме у цей момент постане проблема з мостом, натякає експосадовець НАТО.

ЗСУ навіть має для цього оптимальний інструмент, нагадує генерал. Ракети Harpoon – снаряди, які недавно отримала Україна і саме ними можна влучити по споруді.

Генерал зазначає, що має інженерну освіту і дещо розбирається в конструкції мостів. Він натякає, що можна не руйнувати споруду повністю – для цього знадобиться надто багато зусиль. Достатньо зробити його “непридатним”.

Коли ж виникають сумніви, чи має Україна право це робити, Брідлав наголошує, що саме рф напала на Україну і вбила десятки тисяч людей. Забороняти їй діяти певним чином це те ж саме, що примушувати кращого тенісиста світу стримувати подачу і грати з рукою, прив’язаною за спиною.

Нагадуємо, 1 липня Кримський міст оповив дим. Як з’ясувалось, дим виник не внаслідок обстрілу “Гарпунами”, а через спецнавчання військових рф.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *