Головна main Кримінал, депутатство і “квартири Луценка”: що стоїть за успіхом фармбізнеса Гліба Загорія?

Кримінал, депутатство і “квартири Луценка”: що стоїть за успіхом фармбізнеса Гліба Загорія?

40

Замах на життя гендиректорки фармацевтичної компанії, відправка “тітушок” на Антимайдан і причетність до викрадення активістів під час Революції Гідності – за версією ЗМІ, всі ці злочини тим чи іншим чином пов’язані з відомим бізнесменом Глібом Загорієм та його товаришем Віктором Зубрицьким. До речі, останнього досі шукають правоохоронці. Яким чином Загорій уник підозри на свою адресу? З’ясовував журналіст Артем Поліковський.

Щодо можливої причетності фармацевтичного магната до викрадення – питання все ще відкрите. А от факт знайомства з Зубрицьким підтвердив особисто Загорій в одному з інтерв’ю.

“Дійсно, я знаю цю людину [Зубрицького]. Ми познайомилися бозна-коли, 2007‑го та 2008‑го. Це була така полтавська тусовка. Ми ж родом з Полтавської області, ну і є коло людей, уродженців Полтавської області — ми періодично зустрічаємося”, – заявив він.

Наразі Зубрицький – у розшуку. А Гліб Загорій вже не є фігурантом жодного тодішнього провадження. Як стверджують інсайдери, допоміг у всьому депутатський мандат. Та одна послуга, надана “потрібним людям”.

“У 2016 році Загорій викупив 8 квартир, які охрестили власністю тодішнього генпрокурора Луценка. Фактичним власником до продажу була Світлана Риженко – на той момент 67-річна жінка, яка проживала в селі Зазим’я на Київщині. В коментарі репортерам пані Світлана так і не змогла пояснити, звідки взяла гроші на купівлю нерухомості у центрі столиці вартістю понад 5 млн доларів”, – розповідає журналіст.


Розслідувачі “Наших грошей” встановили, що ці приміщення здавало в оренду ТОВ “Бізнес-центр “Лотос”, власником якого був Олександр Луценко – син генпрокурора. А сама Світлана Риженко працювала бухгалтеркою одного з підприємств, яке належало родині Луценків, а перед цим – в АМКУ разом із дружиною Луценка Іриною.

Загорій тоді також відреагував на публікації і повідомив, що він нібито просто забрав борг у Риженко та ніяк не “рятував” Юрія Луценка. У 2009 році, з його слів, Світлана Риженко звернулася до бізнесмена по допомогу з приводу безпроцентну позику коштів для придбання нерухомості з умовою повернення цих коштів або самої нерухомості.

Нагадаємо, довкола фармацевтичної компанії “Дарниця” котрий рік не вщухають скандали. Однак викривальні публікації безслідно зникають з інтернету за лічені години після публікації. Припускають, що така оперативність може бути пов’язані із високими зв’язками співвласника компанії – екснардепа Гліба Загорія.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *