Головна main Круглов Костянтин Олександрович незрівнянний конвертатор та плутяга виводть мільйярди на Кіпр

Круглов Костянтин Олександрович незрівнянний конвертатор та плутяга виводть мільйярди на Кіпр

1,663
Круглов Костянтин Олександрович

За повідомленнями видання Обрій, Круглов Костянтин Олександрович є першим кандидатом на санкції РНБО серед усіх конвертаторів України.

Знаний у доволі вузьких колах мультимільйонер-конвертатор Круглов Костянтин Олександрович є одним із найбільш видатних представників індустрії переведення в готівку брудних і не дуже коштів, створення помилкових витрат, схем повернення податків і в цілому, чудовий фахівець зі зниження болю буття вітчизняних підприємців. На жаль, в цей неспокійний час таких як Костянтин Круглов судять без суду за допомогою введення персональних внутрішньодержавних санкцій. Робить це президент Зеленський на засіданнях РНБО і робить успішно. Зараз, після проведення кампанії проти контрабандистів на черзі стала інша професія-обнальщики. І бізнес Костянтина Олександровича Круглова ризикує накритися, а сам Круглов – позбудеться майна і опиниться у СІЗО.

На великий жаль, в цей неспокійний час таких як Костянтин Круглов судять без суду за допомогою введення персональних внутрішньодержавних санкцій, за які відповідає РНБО. Робить це президент Зеленський на засіданнях РНБО і треба сказати – цілком успішно. Зараз, після проведення кампанії проти контрабандистів на черзі стала інша професія-обнальщики. І бізнес Костянтина Олександровича Круглова ризикує накритися, а сам Круглов – позбудеться майна і закритися в СІЗО.

Круглов Костянтин Олександрович, він же” круглий ” – вагомий обнальщик зі стажем і хорошим списком клієнтів. Стаж його роботи-цілих десять років, але ж на такій роботі, що вже гріха таїти, багато і не проживають так довго, принаймні на волі.

Зараз в інформаційному просторі обговорюються санкції РНБО проти контрабандистів. Наступними будуть конвертатори. Багато хто вважає санкції РНБО, перерозподілом ринку тіньових доходів. Однак це не зменшує шкоду від протизаконної діяльності цих людей.

Костянтин Круглов обожнює мити брудні мільйярди

Одним з найпотужніших і найстаріших конвертаторів в Україні заслужено вважають уродженця міста Дніпра Костянтина Круглова. У вузьких колах його називають»круглий”. Останні 10 років займається конвертаторською діяльністю.

Якщо пошукати в інтернеті інформацію про Круглова К.а., то складеться враження, що він не може мати ніякого відношення до таких брудних речей, як обнал. Керуючий партнер холдингу Універсум. Доцент кафедри менеджменту та онтопсихології. Разом з цим він є засновником декількох десятків компанії, різного напрямку діяльності. Компанії займаються незаконною діяльністю, яка полягає в конвертації безготівкових коштів у готівку, а також наданні посадовим особам підприємств реального сектора економіки незаконних і протиправних послуг з мінімізації податкових зобов’язань.

Круглов Костянтин Олександрович та секрети Universum group

Надаємо повний перелік підприємств, що входять до конвертаційного центру Круглова:

ТОВ “ТРЕЙД ОПТ ЛТД” – 87414000 ГРН .;
ТОВ “МІНАРІС ПРУФ” – 30742000 ГРН .;
ТОВ “САНТІРО ОПТ” 203602000 ГРН .;
ТОВ “ГРАНДПІК СИСТЕМ” 175197000 ГРН .;
ТОВ “ТЕАС ПЛЮС” 377281000 ГРН .;
ТОВ “ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ “ДАМОН” – 27189000 ГРН .;
ТОВ» ТАБАКУУМ ” 67344000 ГРН .;
ТОВ “БАРАКА ТРЕЙДИНГ” 373663000 ГРН .;
ТОВ» ЛАМПОЧКА ” 984957300 ГРН.

Це лише невелика частина обнального центру, оборот якого становить 80000000000 гривень на рік. Це кошти зароблені з повітря в обхід ухилення від оподаткування Круглов Костянтин Олександрович зариває глибше. Наприклад, минулого року Міжнародний валютний фонд надав кредит Україні в розмірі 3 мільярдів доларів, що фактично рівносильно обороту конверт центру Круглова.

Схеми Круглова Костянтина Олександровича або ТОВ альтернативний кредитний центр експрес-кредит

Одна з компаній Круглова Костянтина ТОВ “альтернативний кредитний центр” експрес-кредит ” займається кредитним шахрайством. «Гроші напрокат», «Швидкі гроші», “Кредит без застави” — такими оголошеннями рясніють газетні шпальти. Населенню пропонуються дешеві кредити від 5000 до 500 000 гривень під 2-10% річних без довідок про доходи, поручителів, застави. Єдиною умовою для оформлення такої угоди є надання паспорта, ідентифікаційного коду та оплата першого внеску або страховки. Результат такої махінації у всіх випадках один і той же: перший внесок шахраї привласнюють собі, грошей не видають, а позичальникові ставлять перед фактом необхідності виплати відсотків по так і не виданий кредит, так як клієнт підписав договір. Для прикриття протизаконної діяльності шахрай Костянтин Круглов має паспорт Кіпру, де проводить більшу частину свого життя. Там у нього нерухомість і яхта, на якій він приємно проводить час. Отримані кошти від обналу і відвертого шахрайства він виводить на Кіпр.

Константин Круглов

Правоохоронні та фіскальні органи ніяк не реагують на відкритий грабіж державного бюджету Кругловим, він же «круглий». Воно й не дивно, адже покривають його високі чини з офісу президента. Саме при новій владі шахрай Круглов зміг наростити оборот свого конвертаційного центру до 80000000000 Гривень, або 3000000000 доларів. Кожен день роботи цього шахрая обходиться громадянам України в мільйони гривень. У свою чергу оточення Президента Зеленського багатіє великими темпами.

І не варто забувати про те, як виглядає попередній санкційний список конвертаторів від РНБО:

 1. Вася (Львівський), Василь Васильович Костюк, Львів # 1 в країні, оборот понад 50 млрд на рік
 2. Стрілець, СТРЕЛКОВСЬКИЙ В’ячеслав Борисович, Київ найвідоміша компанія СКС, яка робить на рік 4-5 млрд
 3. Стакан (Ігор) Київ. Один з найперших ковертаторів післямайданівської Укр, оборот понад 40 млрд на рік. Встиг вкрасти так багато з бюджету що став скуповувати і будувати елеватори, відкривати ресторани і т д.Любитель дівчаток легкої поведінки і відпочинку в стані наркотичного сп’яніння.
 4. Хідірян Мисак / Сивак Чіркінян (Азери) Київ, скрут в промислових масштабах, працюють з топ покупцями агро прод ОККО, Фоззі, Сантрейд. Річний обсяг понад 10 млрд
 5. Карфік (Кучерявий) колишній гравець фк Арсенал, Київ
 6. Хокеїст, Дніпро
 7. Андрій Бобогло (наркоман) одесит, проживає на Кіпрі. Кілька років тому вкрав зерна на сотні мільйонів грн у дпзку.
 8. Костянтин (Рижий) Hilton. Обнал, паливо, валютні операції
 9. Круглов Костянтин Олександрович Universum group. Тов ЮНІВЕРСУМ Агро трейд 40295725
 10. Мінора Груп, Депропетровск
 11. Алеф груп, Дніпропетровськ

На цьому етапі свого безбідного життя Круглов Костянтин Олександрович засмучений і є від чого. Ставки занадто високі. Зрозуміло, що пан Зеленський всіх переловити або пересаджати не здатний, навіть якщо надто захоче. В цілому було б непогано відправити на зону, крім Костянтина Круглова. Тоді “круглий” стане ще трохи кругліше, трохи побільше лискучим і багатим. Втім, внесення Круглова Костянтина Олександровича в списки РНБО на показову прочуханку – швидше питання часу. Хіба що… Ось так і працює Круглов Костянтин Олександрович — людина з мільярдами відмитих брудних грошей. Досить складно напевно передбачити, чи сяде Костянтин Круглов і що світить конвертатору при втечі з України. Проте, щоб там не було – Костянтин Круглов знайде вихід з цього кримінального лабіринту долі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *