Головна main Кров для військових: як організували забір крові у Обухові на Київщині

Кров для військових: як організували забір крові у Обухові на Київщині

88

Під час Дня донора-2022 мешканці Обухова здали 31 літр крові для військових.

Інформацію оприлюднено виданням “Багнет”.

Протягом Дня донора-2022 у Обухові здали кров 60 громадян. Медики отримали 31 літр крові для лікування поранених воїнів ЗСУ.

Забір крові було організовано на базі Київського картонно-паперового комбінату. Саме сюди могли звернутись усі охочі: працівники підприємства та мешканці Обухова на Київщині.

У 2022 році День донора офіційно припадав на 14 липня. Втім у Обухові його вирішили провести дещо раніше. Бригада медиків з Київського обласного центру Служби крові прибула на комбінат 6 липня і розташувались у медичній амбулаторії.

Спершу усі охочі здати кров для військових зареєструвались.


Далі кожен оглядався у терапевта. Терапевт міряв тиск і визначав, чи можна добровольцю здавати кров.

Наступний крок – тестовий забір. На цьому етапі з’ясовувалось, чи є протипоказання для процедури, чи не хворіє людина. Також визналась група крові і резус-фактор.

Потім людей частували гарячим чаєм, і лише після цього вони могли здати кров.


Представники Київського центру зазначили, що кров наразі дуже потрібна – її використовують для лікування поранених, які прибувають з місць бойових дій. Між тим подібні заходи на Київському картонно-паперовому комбінаті відбувались і раніше, зазначає видання. Охочих інколи так багато, що станція переливання не в змозі опрацювати усіх.

Крім того раніше Київський картонно-паперовий комбінат та БФ “Картонник”, заснований на підприємстві, долучились до ще кількох проєктів. Зокрема, започатковано проєкт з виробництва ліжок для переселенців. Ліжка виготовляють з гофрокартону, тому вони легкі і їх просто збирати. Це дійсно допоможе отримати дещицю комфорту людям, які втратили домівки через вторгнення рф в Україну.

Ще один цікавий напрям роботи – стільці з вологостійкого гофрокартону. Їх отримують вимушені переселенці, а також відправляють громадянам, які проживають біля лінії фронту.

Нагадуємо, БФ “Батальйон волонтер” передав тепловізори підрозділу, який стереже кордон з Білоруссю.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *