Головна main Кремль спростовує заяву Bloomberg про дефолт росії

Кремль спростовує заяву Bloomberg про дефолт росії

38

Кремль спростував опубліковану раніше заяву Bloomberg про настання дефолту у росії. Прес-секретар путіна Пєсков назвав повідомлення США про дефолт неправомірними.

Про це стало відомо із пропагандистського видання “РИА Новости”.


За словами прес-секретаря президента росії Дмитра Пєскова, Москва здійснила платіж ще в травні, проте бельгійська компанія фінансових послуг Euroclear не перевела їх на рахунки одержувачів.

“Ось ці твердження про дефолт теж у даному випадку абсолютно неправомірні, тому що ще у травні у валюті необхідний платіж був здійснений. А той факт, що Euroclear утримав ці гроші, не довів їх до одержувачів — це вже не наша проблема. У цьому випадку тут жодних підстав називати цю ситуацію дефолтом немає”, – сказав Пєсков.

Раніше американське агентство Bloomberg заявило, що в росії настав дефолт за суверенними борговими зобов’язаннями. В агентстві пояснили, що крайній термін виплати $100 млн за купонами минув у ніч на 27 червня і якщо інвестори до закінчення встановленого крайнього терміну не отримають обумовлені кошти, така ситуація вважається дефолтом.

Нагадаємо, 26 червня стало відомо, що в найближчий час росії буде оголошено дефолт через неможливість виплати за зовнішніми боргами.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *