Головна main Корбан готовий назвати РНБО усіх політиків, які мають другий паспорт

Корбан готовий назвати РНБО усіх політиків, які мають другий паспорт

92

28 липня Геннадій Корбан, ексначальник штабу Тероборони Дніпра, звернувся до Олексія Данілова, секретаря РНБО. Чоловік заявив, що може назвати імена усіх політиків, які мають громадянство ще однієї країни, окрім України.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook політика.

По-перше, Корбан запевняє, що насправді не є громадянином Ізраїлю. Тобто немає законних підстав позбавляти його громадянства. Тому він хотів би отримати відповідні роз’яснення міграційної служби щодо цього питання.

По-друге, Корбан прокоментував заклик Олексія Данілова до усіх політиків та діячів України: ті з них, хто має громадянство іншої країни, повинні зробити камінг-аут і визнати це.

Ексначальник Тероборони Дніпра знає імена людей, які в українському політикумі перебувають у тій же ситуації, що й він – і чоловік може їх назвати Данілову, якщо той забажає.

Обіцяю Вам, що я можу докласти максимальних зусиль для того, щоб виявити максимальну кількість людей, які мають другий паспорт? Причому навіть у Вашому оточенні

Геннадій Корбан

Однак залишається питання з пересічними українцями, які стали громадянами Польщі, Румунії, Угорщини тощо. Чи до них застосують той же засіб, що й проти нього – позбавлять громадянства закритим указом Зеленського, відберуть паспорт і виженуть з країни?

Корбан вважає, що наразі суспільство почуло великі заяви ні про що. Натомість він очікує від Данілова чітких роз’яснень.

Нагадуємо, 22 липня у Геннадія Корбана відібрали паспорт при спробі повернутись в Україну з-за кордону. Президент Зеленський прокоментував ситуацію: політик впевнений, що відповідний Указ було видано цілком законно.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *