Головна main Контрольно-дисциплінарна комісія ФБУ скасувала рішення несанкціонованого зібрання у Житомирі

Контрольно-дисциплінарна комісія ФБУ скасувала рішення несанкціонованого зібрання у Житомирі

49

У житомирському розважальному центрі BigRoom 9 серпня відбулись масові збори. Учасники заходу позиціювали його як позачергову конференцію ВГО “Федерація боксу України”, однак у самій ФБУ це зібрання називають несанкціонованим.

Як повідомляє видання “Подробиці”, збори очолив Кирило Шевченко, рішення про обрання якого президентом Федерації боксу України раніше було визнано незаконним і скасовано. А участь у заході взяли делегати, яких було виключено зі складу ФБУ і до яких застосовано санкції.


У Федерації боксу зазначають, що учасники масового зібрання у Житомирі фактично не мають до організації жодного стосунку та представляли неіснуючі місцеві осередки з окремих міст – таких як Шахтарськ, Нікополь, Севастополь, Тернопіль, Хмельницький тощо.

Повідомляється, що з анонсованого напередодні проведення заходу порядку денного, де-факто було розглянуто лише три питання, за якими ухвалено відповідні рішення.


Зокрема, учасники зібрання проголосували за обрання нових віцепрезидентів (хоча до цього 22 лютого 2022 року заступники президента вже обирались), зміну юридичної адреси ФБУ і затвердження нової символіки. Однак наразі офіційний документ за результатами голосування не оприлюднено.

За інформацією “Подробиць”, заступниками президента Шевченка були обрані Володимир Анаркян та Андрій Стрихарський. Крім того, присутні на зборах учасники звільнили з посади генерального секретаря Юрія Шевчука у зв’язку з затвердженням його кандидатури на пост державного тренера Міністерства молоді та спорту України.

Автори матеріалу зауважують, що напередодні проведення цього зібрання Контрольно-дисциплінарна комісія (КДК) Федерації боксу України своїм рішенням визнала недійсним та скасувала рішення про обрання Кирила Шевченка президентом ФБУ; виключила 10 місцевих осередків із ФБУ та застосувала санкції до осіб, які брали участь у попередніх несанкціонованих зборах від 22 лютого. Причиною таких рішень стало грубе порушення вимог законодавства, Статуту ФБУ та підривання престижу, авторитету, єдності і цілісності Федерації, йдеться у директиві КДК ФБУ.

Контрольно-дисциплінарні комісія ФБУ також визнала недійсними і скасувала усі рішення, ухвалені під час масового зібрання у Житомирі 9 серпня, як такі, що суперечать законодавству й Статуту ФБУ, а також шкодять репутації, авторитету, єдності і цілісності Федерації боксу України.

Нагадаємо, що ситуація щодо рішення про обрання Кирила Шевченка президентом ФБУ розглядається в Антирейдерській комісії Мін’юсту. Слухання у цій справі відбулося ще 25 липня, але офіційного рішення досі немає.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *