Головна main Конфлікт у Федерації боксу: справу розгляне Антирейдерський комітет

Конфлікт у Федерації боксу: справу розгляне Антирейдерський комітет

152

В Антирейдерському комітеті, що діє при Мін‘юсті, розглянуть ситуацію у Федерації боксу України. Йдеться про конфлікт, пов‘язаний із внесенням до держреєстру відомостей про зміну керівника ФБУ. Слухання призначене на понеділок, 25 липня.

Федерацією боксу України з 2008 року керує Володимир Продивус. 17 грудня 2021 року відбулась чергова звітно-виборча конференція представників організації, на якій Продивус був переобраний на наступний чотирирічний термін.

Законність голосування підтвердили незалежні спостерігачі від Мінспорту України та Міжнародної боксерської асоціації.


Базуючись на рішенні зборів від 17 грудня 2021 року, у Мін’юсті внесли відповідні відомості до Державного реєстру.

Однак згодом ініціативна група з числа окремих представників боксерської спільноти, провела 22 лютого 2022 року позапланову конференцію. Під час цих зборів ними був обраний новий керівник ФБУ – президент столичної федерації боксу Кирило Шевченко.


На підставі отриманих відповідних документів державний реєстратор 15 червня 2022 вніс зміни про керівника ФБУ до Державного реєстру.

Своєю чергою, Володимир Продивус звернувся до Мін’юсту зі скаргою, в якій заявляє про те, що внесення цих даних у реєстр є протиправним, відтак зміни підлягають скасуванню.

Конфлікт у Федерації боксу України негативно впливає на можливість її роботи. А участь українських боксерів та їхніх тренерів у міжнародних змаганнях через невизначену ситуацію, що склалась, опинилась під загрозою. І це – у період, коли перемоги українських спортсменів на світових аренах та імідж країни важливі, як ніколи. Тому спірна ситуація має бути якнайшвидше розв‘язані у правовій площині.

Нагадаємо, раніше “Стопкор” розповідав про складну ситуацію у Федерації бодібілдингу Україні, де керівники – Ігор та Ірина Делієви – підозрюються у розкраданні коштів Мінспорту.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *