Головна main Компанія Balenciaga допомагатмие Україні: кошти за брендові світшоти допо магатимуть українським переселенцям

Компанія Balenciaga допомагатмие Україні: кошти за брендові світшоти допо магатимуть українським переселенцям

26

28 липня світовий бренд одягу Balenciaga долучився до платформи United24, яка акумулює допомогу Україні для перемоги у війні з рф.

Інформацію оприлюднено у офіційному Telegram-каналі Володимира Зеленського, Президента України.

Зеленський зазначив, що компанія долучилась до напряму “Відбудова України” – тобто до допомоги українським громадянам, які покинули рідні домівки через бойові дії та окупацію. Демна Гвасалія, креативний директор Balenciaga, став амбасадором платформи United24.

Бренд розробив стильний світшот з українською символікою. Вартість світшоту – 200 євро. Весь прибуток від продажу ітиме на платформу United24 для допомоги переміщеним особам.

Придбати світшот можна на спеціальній сторінці. Старт продажу – з 26 серпня 2022 р.


Для просування ідеї допомоги Україні Balenciaga створила сторінку в Instargarm. У стрічці акаунту всього лише два пости: прапор України та інформація про співпрацю з United24. Однак наразі сторінка має майже 14 млн читачів.

Нагадуємо, першим амбасадором платформи став український футболіст Андрій Шевченко. Згодом до проєкту долучилась тенісистка Еліна Світоліна.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *