Головна main Колишнього замміністра оборони засудили до 4,5 років в’язниці за пропозицію хабаря

Колишнього замміністра оборони засудили до 4,5 років в’язниці за пропозицію хабаря

81

Він намагався «домовитись» про позитивний висновок щодо обладнання для спецоб’єкту «Фортеця»

Вищий антикорупційний суд засудив до 4,5 років в’язниці колишнього заступник начальника одного із управлінь Міністерства оборони, який пропонував директору Департаменту внутрішнього аудиту Міноборони 24 млн грн хабаря за позитивний висновок за підсумками перевірки.

Як повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, суд підтримав позицію прокурора та визнав підозрюваного винуватиму пропозиції надання 24 млн грн неправомірної вигоди за позитивний аудит облаштування «Фортеці» – об’єкту спеціального призначення «Єдиний центр безпеки Центрального управління безпеки військової служби Збройних Сил України».

Згідно з вироком суду колишньому посадовцю Міноборони призначено покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Правоохоронні органи не називають імені, але в Центрі протидії корупції зазначають, що мова йде про Дмитра Комаху, який навесні 2021 року пообіцяв комерційній компанії передати 16,8 млн грн директору департаменту внутрішнього аудиту МО Андрію Бойку за позитивний аудиторський висновок щодо поставленого компанією обладнання. Свої «послуги» в ролі посередника він оцінив ще у 7 млн грн.

Позитивний аудит дозволив би цій компанії отримати повну оплату контракту у понад 400 млн грн щодо облаштування спецоб’єкту «Фортеця» та претендувати на майбутні договори з Міноборони.

Вирок ВАКС може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *