Головна main Кім і Марченко показали “Тигр”, який викупили в окупантів (розпаковка – на відео)

Кім і Марченко показали “Тигр”, який викупили в окупантів (розпаковка – на відео)

37

23 вересня Віталій Кім, голова Миколаївської ОВА, записав відео, на якому показав російський бронеавтомобіль “Тигр”. “Тигр” – не “віджали”, а викупили у ворожих солдатів.

Інформацію оприлюднено у офіційному Telegram-каналі чиновника.

Кім знімає відео на тій самій площі, де, за якого словами, Дмитро Марченко та його команда зупиняв російських десантників, які намагались прорватись у місто.

Головний персонаж запису – бронеавтомобіль “Тигр”. Його не відібрали в окупаційних військ, а викупили за новою процедурою, описаною у Telegram-каналі місцевого українського активіста “Миколаївського Ванька”.

За бронеавтомобіль було сплачено 5 тис доларів. І це – набагато кращий варіант отримати гроші, заявляє Кім. У цьому випадку росіянин залишається живим, може повернутись додому і купити собі там “Ладу”, яку обіцяє командування рф за кожного загиблого контрактника.

Віталій Кім зазначає, що автомобіль – вже третій на рахунку українських Сил оборони. Стан – досить поганий: замість кришки від фільтра – кришка від каструлі. Але його приведуть в порядок і він воюватиме на боці ЗСУ, стверджує голова Миколаївської ОВА.

Нагадуємо, жителі Снігурівки відкрито вийшли на протест проти “референдуму”, який проводять окупанти на Херсонщині.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *