Головна main Кількість земельних угод зменшилась у п’ять разів за час війни

Кількість земельних угод зменшилась у п’ять разів за час війни

30

З урахуванням кількості захоплених територій та місць активних бойових дій не вся земля може продаватися.

У грудні Міністерство юстиції щодня фіксувало 332 угоди купівлі-продажу нерухомості в реєстрі прав на нерухомість, а зараз кількість угод складає в середньому 65.

Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська на брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ, зазначають Investory News.

“Якщо порівняти цифри, у реєстрі прав на нерухомість за грудень щодня фіксувалося в середньому 332 угоди купівлі-продажу нерухомості. Наразі, у період активних бойових дій, у нас у середньому 65 транзакцій купівлі-продажу на день”, — сказав Малюська.

З урахуванням кількості захоплених територій та місць активних бойових дій не вся земля може продаватися.

“Тим часом ті, хто займається сільським господарством, залишаються оптимістами. Вони купують землю, вкладають у неї гроші та транзакції продовжують здійснюватися”, — додав міністр.

Малюська зазначив, що ключові реєстри Мін’юсту, пов’язані із роботою земельного ринку, відновили роботу на початку травня. Водночас доступ до операцій з нерухомістю має обмежене коло нотаріусів: з близько 6,5 тисяч фахівців реєстри можуть використовувати близько 4,8 тисячі.

“З огляду на обмеження за територією та кількістю транзакцій цього достатньо, щоб забезпечити ефективний ринок землі практично на всіх територіях”, — прокоментував Малюська.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *