Головна main Кількість блокпостів у Києві збільшиться – причина

Кількість блокпостів у Києві збільшиться – причина

31

У Києві посилили контроль на блокпостах на в’їздах до міста. У столиці вже давно існує можливість активізації роботи диверсійно-розвідувальних груп з Білорусі, тому оборона міста потрібна як ніколи.

Про це повідомив речник Національної гвардії України Володимир Черняк.


Журналісти попросили спікера прокоментувати чутки про те, що у Києві посилили роботу блокпостів через можливе проникнення білоруських диверсантів.

Володимир Черняк нагадав, що загроза прориву державного кордону з боку Білорусі з першого дня повномасштабного вторгнення нікуди не зникала, тому блокпости та захисні споруди продовжують функціонувати у звичному режимі. Прес-офіцер нагадав, що Київ є стратегічним центром ухвалення рішень, тому українські правоохоронці не втрачають пильності та несуть службу.

За словами Черняка, через збереження загрози проникнення ворожих ДРГ у столиці було оптимізовано роботу блокпостів — зменшено їх кількість у місті та збільшено на в’їздах та виїздах. Подібні заходи, як стверджує прес-офіцер Нацгвардії, дозволяють повністю контролювати ситуацію в Києві у поєднанні з комендантською годиною.

Нагадаємо, що в середу, 29 червня, після тривалої спеки на Київ та область обрушилися грозові дощі, що підтопили вулиці столиці.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *