Головна main Кілька під виглядом коропа: у Херсоні продають підроблені консерви з рф

Кілька під виглядом коропа: у Херсоні продають підроблені консерви з рф

19

Стихійна торгівля на вулицях, низькоякісні продукти з рф і цінники в рублях – Херсон майже чотири місяці перебуває під російською окупацією. На тлі відсутності офіційних “зелених коридорів” і продовольчої блокади регіону людям пропонують купувати сумнівні товари з росії та анексованого Криму.

Місцеві мешканці скаржаться на погану якість російських харчів. Так, жителька окупованого міста виклала у мережу фото консервів, що продаються під виглядом “коропа” та “карася”.

Нешановні росіяни, вас дурять навіть у таких дрібницях. На жаль, у банках не карась і не короп, і навіть не їхні дитинчата. Як довго ви ще віритимете написаному і слухатимете ваші зомбоящики? Прокиньтеся! Відкрийте інші джерела інформації, заодно гляньте, як має виглядати карась і короп“, – написала жінка, чиє ім’я ми не розкриваємо з міркувань безпеки.


Навіть кіт, який полюбляє консерви, відмовився це їсти“, – зазначила ще одна херсонка у коментарях до допису.

Світлинами російських продуктів, що заполонили місцеві крамниці, також поділилося херсонське видання Kavun.City.

Імпортозаміщення по-російськи. Смак, кажуть, відповідний“, – підписала ці фото редакція.

На цьому тлі, як повідомляють телеграм-канали, у Білорусі з’явилися у продажу овочі та фрукти, які російські загарбники відібрали чи скупили за безцінь в українських фермерів на тимчасово окупованих територіях, зокрема й на Херсонщині.


Так, на ринках сусідньої країни вже продається мелітопольська черешня та херсонські помідори.

Нагадаємо, херсонські колаборанти також анонсували відкриття у місті російського банку, відключеного від SWIFT: економіст пояснив, чому ця ідея – провальна.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *