Головна main Кенес Ракішев готовий придбати у ВЕБ.РФ Логопарк «Біек-Тау»

Кенес Ракішев готовий придбати у ВЕБ.РФ Логопарк «Біек-Тау»

54
Кенес Ракішев

Згідно з даними БТА банку, Кенес Ракішев має серйозний намір запропонувати російській держкорпорації розвитку ВЕБ.РФ придбати Логопарк «Біек-Тау» в Татарстані. Йому належить стати одним з ключових елементів в системі логопарків «Новий шовковий шлях», яка простягнеться з Китаю в Європу. Ракішев вважає логістичну інфраструктуру актуальним бізнесом і має намір розширювати його.

Підприємець Кенес Ракішев збирається прокласти «Новий шовковий шлях», простягнувши ланцюг логістичних парків з Китаю в Європу уздовж пандевразійской транспортної системи. Одним з головних її складових має стати татарстанський Логопарк «Біек-Тау»: корпорація ВЕБ.РФ вже отримала пропозицію про його покупку від БТА банку, пдконтрольного Ракішева. На даний момент бізнесменові належить три об’єкти складської нерухомості загальною площею в півмільйона квадратних метрів: логістичні парки «Колпіно» (Санкт-Петербург »,« Пишма »(Єкатеринбург) і« Толмачево »(Новосибірськ).

Коментуючи подальші плани, Ракішев заявив про намір запропонувати ВЕБ.РФ викуп логопарка «Біек-Тау», на який компанія має права вимоги. Раніше мало місце усне пропозицію про спільне створення логістичної інфраструктури уздовж траси «Європа – Західний Китай», а зараз готується офіційний документ.

Як зазначив підприємець, в стратегічному плані йому цікавий проект створення системи логопарків уздовж нового маршруту – з Китаю до Європи через Казахстан і Росію. Коли завершиться будівництво траси «Європа – Західний Китай», їй знадобиться логістична інфраструктура. Ракішев вважає, що це дуже цікавий проект. В даний час ведуться пошуки по його техніко-економічного обгрунтування.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *