Головна main Канада оголосила про додаткову фінансову допомогу для України

Канада оголосила про додаткову фінансову допомогу для України

45

Канада надасть Україні кредит у розмірі 200 млн доларів через Міжнародний валютний фонд, щоб допомогти задовольнити її нагальні потреби у ліквідності

Прем`єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив про додаткову фінансову допомогу для України. Вона передбачає, зокрема, надання кредиту на суму 200 млн канадських доларів (близько 150 млн доларів США) через МВФ, пише Lb.ua.

“Ґрунтуючись на тісній співпраці партнерів G7 в останні місяці для підтримки України, прем`єр – міністр Трюдо оголосив про нову гуманітарну допомогу, підтримку миру та безпеки у розмірі 151,7 млн доларів для України. Це включає 75 млн доларів у вигляді гуманітарної допомоги, щоб допомогти українцям отримати їжу, готівку та ваучери, захист, житло та медичні послуги”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, у межах допомоги Україна має отримати 52 млн доларів на сільськогосподарські потреби, зокрема створення зерносховищ, які мають допомогти покращити продовольчу безпеку, 15 млн доларів на підтримку робіт із розмінування, а також 9,7 млн доларів на підтримку відповідальності за порушення прав людини.

“Прем`єр-міністр також оголосив, що Канада надасть Україні кредит у розмірі 200 млн доларів через Міжнародний валютний фонд, щоб допомогти задовольнити її нагальні потреби у ліквідності”, – зазначається у повідомленні.

Також Трюдо оголосив, що 72 млн доларів, які Канада пообіцяла 9 квітня 2022 року, будуть надані для подолання кризи в Україні та сусідніх країнах.

Нагадаємо, 17 червня до державного бюджету України надійшов 1 млрд канадських доларів (близько 773 млн доларів США) кредиту на пільгових умовах від Канади.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *