Головна main Кабмін затвердив нову редакцію переліку послуг, для імпорту яких НБУ має дозволити здійснення платежів

Кабмін затвердив нову редакцію переліку послуг, для імпорту яких НБУ має дозволити здійснення платежів

30

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію переліку послуг, робіт та прав інтелектуальної власності, для імпорту яких Нацбанк має дозволити здійснення платежів.

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію переліку послуг, робіт та прав інтелектуальної власності, для імпорту яких Нацбанк має дозволити здійснення платежів, зазначає FinClub.

Так, згідно з розпорядженням уряду №814, яке набуло чинності з 23 липня, з нього виключено такі послуги як рекламна діяльність, оренда автотранспорту, розрахунки за ліцензійними договорами, зокрема роялті.

Водночас до переліку було включено послуги, пов’язані за участю футбольних клубів у єврокубках УЄФА, а також збірної України у змаганнях під егідою УЄФА та ФІФА до червня 2023 року.

Крім цього, до нього, зокрема, внесено послуги з надання персоналу компаніями-нерезидентами, послуги щодо цілого ряду спеціальних ремонтів, послуги оперативного управління, а також послуги з організації та проведення таборів відпочинку, спортивних та оздоровчих для дітей, підлітків та молоді.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *