Головна main ISW: Українські партизани не дають встановити окупаційний режим на Херсонщині

ISW: Українські партизани не дають встановити окупаційний режим на Херсонщині

57

Українські партизани на території Херсонської області руйнують плани росіян та не дають встановити повноцінний окупаційний режим.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW) у своєму огляді ситуації на фронті від 22 червня.

За їхньою оцінкою, партизанська діяльність не дозволяє росіянам встановити повноцінний окупаційний режим у тимчасово окупованій частині Херсонської області. Зокрема про це свідчить підрив партизанами автомобіля гауляйтера Чорнобаївки Юрія Турульова, про який стало відомо 22 червня.

Водночас, за словами заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка, Збройні сили України відбили Киселівку і знаходяться близько в 15 км від Херсона: “Це говорить про те, що російські війська зазнають значного тиску, щоб захистити окуповані території від українських контратак”.

Нагадаємо, заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський 23 червня повідомив, що Збройні сили України дійсно сильно наблизилися до міста Херсон. Утім, інформація, про те, що українські військові зайшли в місто – не відповідає дійсності.

Вчора інформацію про “ЗСУ у Херсоні” поширив колишній народний депутат України Віталій Купрій. Він послався на свої “джерела” та заявив, що Збройні сили взяли під контроль 4 вулиці в місті.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *