Головна main Ірпінський забудовник Скиба залишиться без забудови: суд виніс рішення

Ірпінський забудовник Скиба залишиться без забудови: суд виніс рішення

76

Суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ірпінського забудовника Максима Скиби, тож незаконного ЖК у місті – не буде.

Про це стало відомо з рішення Шостого апеляційного адміністративного суду.

Зазначимо, йдеться про багатоповерховий ЖК, який забудовник хотів звести в Ірпені по вул. Чехова, 25. Однак девелопер не мав жодних дозвільних документів, отже, йшлося про незаконне будівництво. За зазначеною адресою можна було зводити лише таунхауси, дуплекси або котеджі і ажніяк не багатоповерхівку. 

Що передувало

На початку серпня 2021 року стало відомо, що в Ірпені міськрада розглядає питання про зміну цільового призначення ділянки на вул. Чехова, де незаконно зводять багатоповерхівку. Обурені діями міської влади жителі змушені були перекрити міжнародну трасу, аби привернути увагу до своєї проблеми. 

20 серпня 2021 року Київський окружний адміністративний суд зупинив дію рішення Ірпінської міськради щодо зміни цільового призначення скандальної ділянки в місті Ірпінь за адресою Чехова, 25. 

Утім, уже у жовтні Ірпінська міська рада видала містобудівні умови та обмеження забудовнику, який збирається зводити об’єкт на вул. Чехова, 25. І це попри те, що суд заборонив вчиняти будь-які дії на час розгляду позову щодо скасування рішення сесії міськради про зміну цільового призначення землі.

При цьому, містобудівні умови на цей об’єкт видав головний архітектор Ірпеня Михайло Сапон, який начебто не вбачав у цьому загрози для майбутніх покупців. Та й Ірпінська мерія мала власне бачення ситуації. 

Врешті поліція Ірпеня за заявою громадської організації “Стоп корупції” розпочала провадження.

Громадські активісти у грудні 2021 року виграли першу інстанцію і рішення сесії міської ради щодо зміни цільового призначення землі на Чехова, 25 було скасовано.

Тепер же апеляційну скаргу забудовника Максима Скиби та Ірпінської міської ради суд залишив без задоволення.

“Вважаємо це черговою нашою перемогою. Адже ми довго боролися з цим незаконним будівництвом”, – зазначив правозахисник ВГО “Стоп корупції” Юрій Цибенко.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.