Головна main Інвестиційні фонди втратили $16,8 млрд через побоювання рецесії

Інвестиційні фонди втратили $16,8 млрд через побоювання рецесії

73

У Bank of America вважають, що, попри значне падіння, ринки акцій ще не досягли дна.

Глобальні фонди акцій пережили найбільший відтік коштів протягом останніх дев’яти тижнів. Інвестори вкладали гроші у готівку на тлі побоювань, що економіка США може піти у рецесію.

Про це пише агентство Bloomberg, зазначає FinClub.

Так, глобальні фонди акцій втратили близько $16,8 млрд, а відтік коштів із фондів акцій США становив $17,4 млрд. При цьому в США втрати фондів зафіксовані вперше за сім тижнів, повідомляє Bank of America з посиланням на дані EPFR Global.

З облігацій інвестори вивели $23,5 млрд. З них $10,8 млрд перевели у готівку та $0,6 млрд — у золото.

Як зазначається, індикатор «биків та ведмедів» (Bull & Bear Indicator) Bank of America залишається на «максимальному ведмежому рівні», що є сигналом до купівлі акцій, написали у своїй записці стратеги банку під керівництвом Майкла Хартнетта. Вважається, що «ведмежий» ринок настає, коли ринки акцій втрачають у ціні понад 20% попередніх піків. Історичний максимум по S&P 500, досягнутий 4 січня, дорівнював 4818,62 пункту. З того часу індекс втратив понад 22%.

У Bank of America вважають, що, попри значне падіння, ринки акцій ще не досягли дна.

За словами Хартнетта, виходячи з минулих ведмежих ринків, нинішній спад індексу S&P 500 закінчиться у жовтні, коли індекс перебуватиме на рівні 3000 пунктів. Це на 21% нижче за поточні рівні. Однак довгострокові інвестори мають бути готовими до можливостей для викупу провалу, вважають у Bank of America.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *