Головна main Іноземна SIM-картка може стати фінансовим номером українців

Іноземна SIM-картка може стати фінансовим номером українців

41

Українські біженці, які втратили українську SIM-картку під час втечі з країни, можуть отримати доступ до своїх рахунків через іноземну SIM-картку.

Українські біженці, які втратили українську SIM-картку під час втечі з країни, можуть отримати доступ до своїх рахунків через іноземну SIM-картку.

Про це розповіли банкіри під час круглого столу «Як війна вплинула на процеси диджиталізації в банках», зазначає FinClub.

«Ми реалізували проєкт зміни фінансового номера телефону дистанційно. Зараз за кордоном це дуже нагальне питання. І також можна зареєструватися, відкрити віртуальну картку і стати клієнтом банку з номером телефону, який не є українським – із закордону», – повідомила виконавча директорка, керівниця блоку «Роздрібний бізнес та маркетинг» Альфа-Банку Ольга Філіпенко.

Крім цього, за її словами, були запитання, як змінити отримання паролів із SMS на повідомлення у Viber або на push-повідомлення.

«На «пуши» у нас була можливість змінити в застосунку, а на Viber – ні. Це було важливе питання. Ми багато отримували запитань з цього приводу. Ми це також зробили», – сказала вона.

«Зміна фінансового номера телефону – це актуальний сервіс. Ми це робимо через месенджер шляхом додаткової верифікації клієнта, – заявив заступник голови правління Банку Альянс Сергій Бочаров. – У нашому банку ми дозволили проводити ідентифікацію, верифікацію клієнтів, перепідписання документів у месенджерах. В цьому випадку номер телефону не потрібен, месенджер дозволяє це робити. Якщо є сумніви (в клієнті – ред.), використовуємо відеодзвінок», – пояснив він.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *