
Айті-підприємець Микола Удянський зміг отримати почесну міжародну нагороду WIBA у Каннах. Це сталося вперше в історії України.
У Каннах пройшла четверта церемонія вручення Міжнародної премії інфлюенсерів World Influencers and Bloggers Awards (WIBA). Нагороду в категорії Digital currency influencer отримав український підприємець, фахівець в області інформаційних технологій і блокчейну Микола Удянський.
Серед переможців також Коко Роша, Нусрет Гекче, Талія Зореф, Джанлука Ваккі, Еллен фон Унверт, Алек Монополі, Хабі та інші.
За словами Удянського, він довгий час працював з YouTube-блогерами і зараз збирається запустити свій перший крипто-TikTok-будинок. Передбачається, що мешканцями цього будинку стануть популярні блогери і знаменитості, які хочуть опинитися у світі крипти й метавсесіту.
Микола Олександрович Удянський — український ІТ-підприємець, науковець, співвласник медіахолдингу Parlament Media Group, співзасновник і колишній співвласник криптобіржі Coinsbit, колишній власник торгової платформи LocalTrade, доктор філософії з права. 2021 року за версією українського Forbes посідав №59 серед найбагатших українців, маючи $180 млн.
Народився в родині інженера-випробувача і працівниці торгівлі. Закінчив харківську школу № 53, в 2001—2003 служив у ЗСУ у спеціальних військах радіаційної, хімічної і біологічної розвідки (РХБ).
2009 закінчив Харківський автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ) за фахом «Автомобільні дороги та аеродроми», 2019 закінчив Харківський університет МВС за спеціальностями право і кібербезпека.
2003—2006 — комерційний директор ТД «Олівін» (Харків), з 2006 по 2014 займався виробництвом і дистрибуцією торгових терміналів.
2013 — разом із Богданом Прилепою заснував ІТ-компанію Prof-it, що розробляє криптовалютні біржі та інші продукти на блокчейні. 2021 видання РБК-Україна включило компанію на третю позицію в рейтингу українських IT-компаній, складений на основі асоціації IT Ukraine і сайту Dou.ua.
2014 заснував страхову компанію Ассур.
2018 створена під керівництвом Удянського криптобіржа Coinsbit отримала відзнаку «Найкраща біржа» на фестивалі Blockchain Live.
У червні 2019 захистив кандидатську дисертацію з права на тему «Адміністративно-правові засади взаємодії правоохоронних органів у сфері протидії корупції».
У грудні 2019 Удянський продав свою частку в бізнесі. Тоді ж він створює маркетингову і PR-компанію PRMR.
У січні 2020 Удянський і Coinsbit провели у Гонконзі освітню блокчейн-конференцію CHAIN 2020. Відвідувачами конференції стали майже 14 000 осіб.
В лютому 2020 компанія Prof-It створила форк Біткоїну Bitcoin Ultimatum. В липні 2020 він представив його на 11-му Всесвітньому саміті сімейних інвестицій у Монако.
У вересні 2020 Удянський придбав торговельну платформу LocalTrade, яка належала localtrade.pro LLP,[18] і продав її влітку 2021.
2020 року спільно з медіаменеджером Дмитром Колотом і ІТ-підприємцем Богданом Прилепою купили доменне ім’я parlament.ua, заснувавши медіахолдинг Parlament Media Group.
У листопаді 2021 року під час конференції BlockchainUA у Києві було представлено українську криптовалютну біржу Qmall. Її презентували співзасновники проекту Микола Удянський та Богдан Прилепа.
Слід відзначити, що Микола Удянський є ветераном крипто-спільноти України, він увійшов до неї ще коли біткоїн коштушав 100 доларів.