Головна main “Христос воскрес і всі разом із ним воскреснемо”: патріарх Кирило стимулює російських “мобіків”

“Христос воскрес і всі разом із ним воскреснемо”: патріарх Кирило стимулює російських “мобіків”

20

Головний пропагандист “руського мира” патріарх РПЦ Кирило (Володимир Гундяєв) заздалегідь готує мобілізованих вояків на війну в Україні до вічного життя. Він впевнений так само, як і путін, що загарбники після військових злочинів потрапляють до раю.

Відповідне відео оприлюднив Telegram-канал “Оперативний ЗСУ”.

“У будівлі цього храму звертаюсь до всіх військовослужбовців, Христос воскрес і всі разом із ним воскреснемо. І життя вічне. А тому йдіть сміливо виконувати свій військовий обов’язок. І пам’ятаєте якщо ви життя своє поклали за батьківщину, за працю свою, як каже священне писання, то ви будете разом з Богом у його царстві, у його славі, у його вічному житті”, – заявив патріарх Кирило.

Додамо, що очільник російської церкви виступає за війну рф проти України. Так, після повномасштабного вторгнення патріарх Кирило фактично підтримав агресію рф. Він також подарував командувачу росгвардії Віктору Золотову ікону та благословив російських солдатів на окупацію України та вбивство мирних українців.

Нагадаємо, 21 вересня російський президент путін оголосив про проведення “часткової мобілізації” на території рф. Росіяни негативно відреагували на цю новину: серед них почалися ширитися панічні настрої.

Читайте також: в росії для учасників “спецоперації” готують гроби у великій кількості.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *