Головна main Хомутиннік та Калєніченко Наталія Григорівна: як працює податкова

Хомутиннік та Калєніченко Наталія Григорівна: як працює податкова

1,850

Молодий пахан від ” Партії регіонів ” Хомутиннік після Революції кинув своїх” друзів по партії ” і став єдиним вигодоодержувачем від податкової служби. Його руками, ногами і головою в структурі податкової стала Наталія Григорівна Калениченко. І саме вона висунула свого протеже-Олексія Любченка на керівника ДФС у 2015 році (не прокотило) . Насірова вона злила в НАБУ (не без допомоги Хомутинніка), так як знищила листи на серверах ДФС від газотрейдерів, і повідомила в НАБУ, що листів в системі немає.

Продана “мочили” вже всією командою і в усіх напрямках і тільки дружба з прем’єром врятувала від посадки. Верланов зайшов вже зовсім по іншій лінії, де ні Хомут ні інші їхні партнери не рулили. Але залишаючись поза штатом ДПС, Наталія Григорівна продовжувала рулити всіма процесами в ДПС через “простих смертних”, в тому, числі через свою праву руку — Сердюк Н. П.Дали Верланову і ко можливість заробити на улюбленому”скруті”. А потім знову ж злила в потрібний момент вже новим керівникам країни і спецслужб, тим більше, що вона то знає точно – які конверти можна зливати, а які ні. Спроби довести, що саме Верланов організував маштабні схеми розкрадання ПДВ натикаються на порожнечу – доказів немає, тому, що він нічого і не робив. Він використовував механізми Калениченка (а все робила вона зі своєю командою).

Хто така Калєніченко Наталія Григорівна?

І ось зоряна година в 2020 році. Коронавірус і 7ти-значна сума в офіс президента і зовсім небагато в СБУ, яка відразу стала після цього СВУ-службою взаємодії. Взаємодії по втручанням з ОЗГ в системи ДПС. І ось вже люстрований чиновник керує ДПС і чекає, що скаже Наталія Григорівна. І сидіти б їй тихо і керувати негласно – люди то в управлінні всі її. Але влада… вона вже п’янить більше ніж будь-які гроші (які їй регулярно шле на офшорку). Сірий кардинал ДПС. Жоден пук не проходить повз. Жоден касовий апарат не перестане працювати без особистої вказівки Калениченка. А чого боятися? Новий козел відпущення, протеже старого друга Хомутинніка – Л. Л. Юрушева, вже готується прийняти відповідальність за весь схематоз і провал наповнення бюджету. Я забув сказати хто це? Так це якийсь Михайло Татарчук – який жодного дня не працював у податковій і ось він вже курирує всі податкові департаменти. Йому теж вже дали право “вирішувати” і трохи собі заробити. Легкі гроші кружляють голову Михайла і він віддано дивиться в рот всесильній Наталії Григорівні і не знає, що СВУ (а може і НАБУ з ДБР) вже документують кожен отриманий ним долар. Адже кістяк ОЗУ треба зберегти-на носі можливо нова структура. Бюджету немає і не буде, скрута йде і комусь треба відповідати. ОЗУ не жадібне, що таке пару мільйонів американських грошей в порівнянні з 1 або 1.5 млрд доларів, отриманих з бюджету України в якості відмінно зробленої роботи у вигляді втручання. Самі що ні на є відмиті гроші-джерело бюджет України.

Але Хорошковський підняв питання по Хомуттинику. Адже і “Тедісу” треба якось списувати реалізований товар, а то не дай бог прийдеться платити податки і з’являється ПК від сигарет. Далі він по подовженому ланцюжку, що б не потрапити під відпрацювання згідно прописаних з Чмеруком нормативів, в Кернел у вигляді зерна, яке реально попливло і ось летить вже заповітна декларація з відшкодування. А чому тільки “Тедіс” – скажете ви. І правда-весь продуктовий Рітейл потребує можливості мати ручний касовий апарат і можливість продати ПК від реалізованої харчової продукції і не мати проблем. Адже саме тому в усіх наказах на відпрацювання ризиків пропали норми з відпрацювання постачальників зустрічного транзиту. Так-так, саме так Раніше в схемах називалися ті, хто продає документи з ПК і кешем. А в цьому допомогти можуть тільки Наталія Григорівна і Хомут. Тільки вони допомагають виживати бідним підприємцям з РФ, Європи та Америки. Тому відповідаючи на запитання депутата Діденка щодо того, навіщо призначили Калениченка – я хочу відповісти питанням: А як вихованець і протеже Н. Г. Калениченко-пан Любченко, за призначення якого занесли не мало, міг відмовити своєму реальному керівнику в проханні відновиться і стати заступником голови ДПС? Ну як? Ось саме-ніяк.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *