Головна main “Хлопки” вже у Бурятії: вибухнула ГРЕС олігарха з клану путіна

“Хлопки” вже у Бурятії: вибухнула ГРЕС олігарха з клану путіна

36

Серія вибухів на інфраструктурних об’єктах рф дісталася Бурятії. Там сьогодні палала Гусиноозерська ГРЕС.

Відеокадрами, на яких показано, як димить станція, поділився інформаційний проєкт InformNapalm.

Повідомляється, що місцеві мешканці спочатку почули “хлопки”, а потім побачили дим. Після вибуху в Улан-Уде (адміністративний центр Республіки Бурятія) та прилеглих районах зникло електропостачання.

Гусиноозерська ГРЕС – теплова електростанція, розташована в Загустайській долині в місті Гусиноозерську, на березі Гусиного озера, Республіка Бурятія. Це – містоутворююче підприємство. Входить до складу групи “Интер РАО” з 2012 року. Є суб’єктом російського оптового ринку електроенергії та потужності.


ПАТ “Інтер РАО” — російська енергетична компанія, яка управляє активами у росії, та контролює низку енергетичних компаній за кордоном, включаючи теплові та гідроелектростанції, електромережні та енерготрейдингові компанії. Це – одна з найбільших у рф публічних електроенергетичних компаній з ринкової капіталізації.

Ключові фігури компанії – Ігор Сєчин та Борис Ковальчук. Сєчин входить до найближчого оточення володимира путіна. З 31 грудня 1999 року він був заступником керівника адміністрації президента рф, з 2004 року – помічником президента росії, з 12 травня 2008 по 21 травня 2012 року – заступник голови уряду рф. 

На початку березня 2022 року, Велика Британія ввела санкції проти Сєчина, які передбачали заборону на в’їзд в країну і заморозку всіх особистих активів на території Сполученого Королівства.

Також нагадаємо, саме військові частини з Бурятії відзначились особливою жорстокістю під час російської окупації Бучі та Бородянки на Київщині. 

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *