Головна main HIMARS знищили штаб росіян в Ізюмі разом з начальником ракетних військ 35 армії рф

HIMARS знищили штаб росіян в Ізюмі разом з начальником ракетних військ 35 армії рф

68

В Україні ліквідовано начальник ракетних військ і артилерії 35-ї загальновійськової армії Збройних сил росії (військова частина 62825) – полковник Борис Тотіков. З начальником окупантів прощалися в Рязані 25 вересня.

Про це повідомляють “Рязанські відомості”.

Журналіст Юрій Бутусов в Telegram написав, що начальник ракетних військ і артилерії є однією з ключових ланок у сучасній війні.

Бутусов зазначив, що, за відомостями російських джерел, перед контрнаступом Збройних сил України в Харківській області по штабу окупантів в Ізюмі було завдано удару високоточними американськими ракетами HIMARS.

Журналіст додав, що в цьому районі саме штаб 35-ї армії рф відповідав за управління військами, і саме в їхній смузі ЗСУ здійснили прорив.

“…Тепер зрозуміло, що розгром росіян був значною мірою пов’язаний з втратою управління і точним визначенням українською розвідкою дислокації російських штабів і їх точною поразкою”, – підкреслив він.

Нагадаємо, 26 вересня у Новій Каховці біля Каховської ГЕС на Херсонщині пролунали вибухи. Повідомляють про потужну детонацію.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.