Головна main HIMARS можуть підправити архітектуру Керченського мосту, – Макарук з InformNapalm

HIMARS можуть підправити архітектуру Керченського мосту, – Макарук з InformNapalm

128

Зі збільшенням надходження далекобійної зброї від західних партнерів Україна зможе перейти від теорії “ракетного щита” до “ракетного списа” і бити росіян у глибокому тилу, зокрема й на території анексованого Криму. Однією з пріоритетних цілей має стати так званий Керченський міст.

Таку думку в інтерв’ю виданню “Телеграф” озвучив речник міжнародного проєкту розслідувань InformNapalm, військовослужбовець ЗСУ Михайло Макарук.

Коли противник буде розуміти, що може отримати капітальну “відповідь”, це буде значно більш стримуючий фактор, ніж надійна система захисту“, – наголошує спікер.

Він підтримав висловлену радником урядової комісії США з безпеки та співробітництва в Європі Полом Массаро позицію щодо законності ударів з боку України по анексованих росіянами територіях Криму.

Давно пора. Бо поки дуже вільно почуваються склади з паливно-мастильними матеріалами в районах Джанкоя, Воїнки, Армянська. Занадто спокійно у місті Севастополь, на аеродромі Бельбек, у Саках, у Перевальному. Непристойно спокійно почуваються так звані кримські морпіхи у Феодосії та Керчі. Думаю, настав час їм прокинутися… Ну і жахлива архітектура Кримського мосту мені не подобається. Вважаю, що її можна підправити за допомогою HIMARS“, – зазначив Михайло.

Спікер зауважив, що ураження ЗСУ додаткових територій стане можливим лише за умови отримання додаткового дальнобійного озброєння, зокрема американських РСЗВ HIMARS та їхніх аналогів.

Коли ми матимемо близько 30 таких комплексів, ідея, висловлена Полом Массаро, цілком може бути втілена в життя. І стане потужним стримуючим фактором для агресора“, – підкреслив Макарук.

Нагадаємо, 9 липня Олександр Ганущак пояснив, як працює HIMARS та як їх використовують ЗСУ: одна ракета б’є по 40 цілях противника.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *