Головна main Хайп заради свободи слова та ідеалів демократії

Хайп заради свободи слова та ідеалів демократії

227

Мені до сказу кортить спитати всіх тих борців за свободу слова та ідеали демократії, які за президента Порошенка здіймали хайп через аж цілу публікацію списків журналістів акредитованих терористами ДиРи і Луганди – тобто таких, що МУСИЛИ подавати нам їхній погляд на події. Вони вже всі висловили своє категоричне обурення тим, що Трампу заблокували ФБ, Ютуб та Твіттер? За те що валать мережу куди Трамп намагався перебратися?

Ці дивовижні люди, які ревіли про тиск Порошенка на свободу слова після того як блогери (!) написали державним установам (!!) відкритого листа що не можна нагороджувати журналісток які по факту злили інформацію ворогу (!!!) (до речі, частина тих блогерів зараз близько не порохоботи) – вони уже оголосили США країною-диктатурою?

Вони висловили своє обурення діями адміністрації Байдена і власників соцмереж? Може вони до США тепер їздити перестануть?

Гадаю, відповідь очевидна. Ви самі можете зараз подивитися як всі тодішні борцуни, які доходили до патякань що не можна рішеннями РНБО закривати канали “НАШ” і “НьюзВан”, нині зі шкіри пнуться, намагаючись доказати, що “те що зараз в США – це взагалі не то що було тоді”!

Та ні, це саме те. Бо у всі часи ворожих агітаторів розстрілювали й вішали – предки знали наскільки небезпечна толерантність до ворожих тез під час війни. Американська система бачить, Трамп своїми діями може довести країну до розколу – і система діє холодно і жорстоко. Блокує, ізолює, відстороняє від влади. І закриває канали комунікації. І хапає за місцем проживання учасників шабашу у Капітолії – те чого й близько не робили за Порошенка після міхо-майданчика.

Бо безпека держави – понад усе. В США з таким питаннями не жартують. А як пяткали у нас під час міхо-майдапнчика? “Нє раскачівайте плот – а то Путін нападьот”?

Я не буду робити ніяких висновків. Мені просто хочеться сказати всім тим борцям за “свободу слова” та за “права громадян” знову те саме – тоді за Порошенка всі вони спрацювали на ворога. І те що робиться з нами зараз – їхня заслуга, бо їхній примарний ідеалізм для них був вищий за країну.

Є й хороша новина. 100 років тому такі от ідеалісти-ліваки на чолі з Винниченком і Петлюрою довели Україну до зникнення з мапи світу. А нині ми маємо неабиякий шанс все виправити. Вернути Україну на шлях реформ і розвитку.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *