Головна main ГУР: Російські шпиталі не витримують потік поранених окупантів, розпочалася мобілізація медперсоналу

ГУР: Російські шпиталі не витримують потік поранених окупантів, розпочалася мобілізація медперсоналу

120

Російські медзаклади не можуть впоратися з наявною кількість поранених російських військових. Через це в рф розпочалася прихована мобілізація медперсоналу.

Про це повідомляє ГУР МО України.

За інформацією розвідників, шпиталі рф наразі переповнені пораненими окупантами, а їхня пропускна спроможність не розрахована на такий потік пацієнтів. Через це якість надання медичних послуг сильно знизилася. 

“Також керівництвом країни-окупанта прийнято рішення про проведення мобілізації (в тому числі в москві) медичного персоналу. Це стосується фахівців майже всіх медичних спеціальностей, втім основна увага приділяється хірургічного персоналу. Зазначені заходи проходять без широкого розголосу в ЗМІ та серед громадськості”, – йдеться у повідомленні.

Мобілізованих лікарів планують відправляти на тимчасово окуповані території України. Зокрема мова йде про Маріуполь, Луганськ та Донецьк. Медичний персонал не хірургічного фаху хочуть відправити працювати у прифронтові зони: “терапевти – в якості асистентів хірургів, педіатри – на посадах військових фельдшерів тощо”.

Нагадаємо, раніше ГУР повідомляло, що окупаційна армія та колаборанти облаштували новий склад боєприпасів у самому серці Херсону – в будівлі музично-драматичного театру на вул. Театральна. Локацію взяли під посилену охорону на тлі влучних ударів ЗСУ по базах ворога на околицях міста.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *