Головна main ГУР: окупанти залучають українську молодь до новостворених проросійських організацій

ГУР: окупанти залучають українську молодь до новостворених проросійських організацій

96

На тимчасово окупованих територіях російські загарбники намагаються залучити українську молодь до новостворених організацій рф.

Про це у Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Окупаційні адміністрації на тимчасово окупованих територіях Херсонщини намагаються насаджувати проросійський світогляд серед української молоді. Одним з головних елементів цієї політики стало так зване “військово-патріотичне виховання”. З цією метою активно формуються “громадські організації” на кшталт “молоді будівельники Херсонської області”, “молодь Херсона” та ін.”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що участь в них української молоді дедалі частіше набуває примусового характеру.

Старше покоління окупованого регіону також залучається до новостворених організацій “союз матерів Херсонської області”, “організація ветеранів Херсонської області”.

“Щоб створити уяву про масову підтримку місцевою молоддю окупаційного режиму, активно пропагується участь в організованому “міносвіти рф” проєкті “твій крок”. У “федеральному агентстві зі справ молоді рф” анонсовано проведення на окупованих територіях загальноросійських дитячо-юнацьких конкурсів “планета великих змін” та “велика зміна”. На запрошення представників санкт-петербурзького відділення всеросійського військово-патріотичного руху “юнармія” 31 липня “юнармійці” з “днр” візьмуть участь у головному військово-морському параді у Санкт-Петербурзі”, – додають у ГУР.

Нагадаємо, 22 липня Володимир Сальдо, фейковий очільник військової адміністрації Херсонщини, заявив, що росіяни у Херсоні розмістять військову частину.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *