Головна main Гуманітарна взаємодія: осередки “Стоп корупції” співпрацюють у наданні допомоги переселенцям

Гуманітарна взаємодія: осередки “Стоп корупції” співпрацюють у наданні допомоги переселенцям

188

Багатотонна вантажівка з одягом для жінок і дітей, а також медикаментами і засобами гігієни для вимушених переселенців прибула з-за кордону на Волинь. В тісній взаємодії між собою представники регіональних осередків “Стоп корупції” з Київщини і Волині ретельно вивчили потреби переселенців у своїх регіонах. Вантаж розділили і доставили нужденним на Київщині, Чернігівщині і Донеччині


Про це повідомив очільник Володимир-Волинського регіонального осередку ВГО “Стоп корупції” Сергій Радкевич.

Гуманітарна допомога надійшла із-за кордону від волонтерських організацій за сприяння Ірини Суслової (вона оплатила логістику).

Це приклад колективноі співпраці між осередками ВГО “Стоп корупціі”. Зокрема прикордонної Волині – Володимир-Волинського регіонального підрозділу ВГО “Стоп корупції” на чолі з Сергієм Радкевичем, та Київської області, Броварського відокремленого осередку з його очільницею депутаткою Людмилою Чайковською.


“З першого дня війни, уся громада прикордонного Володимира активно почала займатись волонтерською діяльністю. Мені зараз навіть важко сказати, скільки в нашому місті є різних волонтерських організацій. Серед моїх знайомих важко знайти тих хто зараз не волонтер, незважаючи на те, що кожен має роботу, сім’ю, якісь власні справи. Але знаходять час, щоб допомогти не лише ЗСУ, а також районам України, які першими відчули страхіття війни. Особисто я через головний офіс в Києві комунікував по питанням адресної допомоги постраждалим районам. В перші дні війни в Київській області виникла гостра потреба в ліках, засобах особистої гігієни, продуктів харчування . Кілька вантажів адресно відправили через військових капеланів та правоохоронців до ЗСУ, а вантажі з одягом , засобами особистої гігієни відправили в Чернігівську та Київську області . Долучилися до цього мої колеги, зокрема по Київській області Людмила Чайковська”, – розповів Сергій Радкевич

Колеги з різних осередків “Стоп корупції”, проаналізували потреби, кількість переселенців, вирішили розділити вантаж на кілька регіонів.


Координацією гуманітарної допомоги для Київщини займається депутатка Броварської районної ради і очільниця Броварського районного підрозділу ВГО “Стоп корупції” Людмила Чайковська. Депутатка надала власний транспорт для вантажу і особисто супроводжувала вантаж з прикордонної Волині до Київської області.

“Партію гуманітарної допомоги, яку ми отримали завдяки тісній співпраці з Сергієм Радкевичем з Волині, ми адресно розвозимо по Броварському району. Як депутатка районної ради, я на зв’язку з кожною громадою району. В кожній громаді є свій волонтер, який оперативно надає інформацію про те, скільки переселенців живуть в громаді і якої саме допомоги потребують”, – розповідає Людмила Чайковська.

Вона повідомила, що гуманітарний вантаж, який передали колеги-антикорупціонери, складається переважно з дитячих речей і медикаментів. 


“Вже доставили гуманітарку до Зазимської громади та Великодимерської ОТГ. Завтра плануємо везти до Баришівки, Березані і Згурівки”, – розповідає депутатка і борчиня з корупцією.

Зазначимо, родина Людмили Чайковської постійно допомагає вимушеним переселенців з Донбасу ще з 2014 року.

Представники регіональних осередків ВГО “Стоп корупції” підкреслили, що тісна взаємодія під час війни дає змогу найбільш ефективно і результативно отримувати і передавати допомогу нужденним.

Нагадаємо, як раніше повідомляв “СтопКор”, активісти і волонтери налагодили постійні постачання ліків та інших необхідних речей від друзів України в Іспанії до Володимиру на Волині. Переважно це ліки, з яких формують аптечки для новобранців на передову, турнікети для зупинки крові, інсулін для діабетиків, дитячі ліки та памперси Постачання ліків і засобів гігієни з Іспанії налагодив очільник Володимир- Волинського регіонального підрозділу ВГО “Стоп корупції” на Волині Сергій Радкевич разом з друзями і однодумцями.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *