Головна main Грілися лише від окопних свічок: активіст розповів про умови виживання на “мінусі”

Грілися лише від окопних свічок: активіст розповів про умови виживання на “мінусі”

236

6 грудня, в День Збройних сил України, у центральному офісі ВГО “Стоп корупції” у Києві відбулась зустріч керівництва організації з очільником Шевченківського відокремленого у місті Києві підрозділу, а нині – бійцем Тероборони Володимиром Чеславським. Володимир подякував команді “Стоп корупції” і БФ “Батальйон Волонтер” за постійну підтримку і розповів про бойові будні на фронті.

Про це розповіли в центральному офісі антикорупційної організації.

“Зустрілися з Володимиром у темному офісі. Привітали з Днем ЗСУ, передали подарунки для хлопців від БФ “Батальйон Волонтер”. Обговорили ситуацію, плани на майбутнє. Дізнались про героїзм і мужність підрозділу тер оборони, у якому служить Володимир. Про це потрібно говорити. Звитяга хлопців має бути відзначена”, – зазначив Голова Правління ВГО “Стоп корупції” Ігор Бондарчук.

Чеславський разом зі своєю ротою тер оборони повернувся на ротацію з надскладнішого бойового завдання у найгарячішому Бахмутському напрямку фронту. Хлопці успішно виконали усі бойові задачі. Повернулись до Києва, на жаль, не усі. Утім втрати підрозділу незначні, попри небезпечні завдання – каже Чеславський.

“Мінус” – це по суті тил ворога. Ми зайшли туди тихо, щоб не видати себе, під постійним ворожим вогнем. Нашого провідника було поранено. На “мінусі” із нічого створили позиції, окопались. І змогли втримувати ці позиції”, – розповідає Володимир.

Він уточнює, що через щохвилинну небезпеку викриття позицій бійці не мали змоги навіть багаття розвести, щоб бодай зігрітися чи розігріти їжу. А це вже розпочались морози.

“Погодні умови – надскладні. Грілися лише від окопних свічок. Обмежена кількість їжі і води. Брак сну. Це надзвичайно важко. Та наш підрозділ тричі ходив на ці позиції. І утримував їх”, – каже Володимир.

Чеславський зазначає, що перебуває у постійній комунікації з керівництвом “Стоп корупції”, яке допомагає армії у складі Благодійного Фонду “Батальйон Волонтер”.

“На передовій дуже важливо відчувати підтримку тилу. Ми дуже вдячні постійній підтримці БФ “Волонтер”, і не тільки словом”, – каже активіст.

Повернувшись на ротацію, батальйон Володимира боронить столицю від ворожих ракетних обстрілів. Нещодавно хлопці збили ракету, що летіла на Київ.

Як повідомлялось раніше, десятки представників ВГО “Стоп корупції” після початку повномасштабного вторгнення взяли до рук зброю і здобули військовий фах. Серед вчорашніх борців з корупцією є й ті, хто отримав військові нагороди і відзнаки.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *