Головна main Грамотно скомпонована напівбрехня: комбат “Купол” відповів на статтю WP – деталі

Грамотно скомпонована напівбрехня: комбат “Купол” відповів на статтю WP – деталі

48

22 березня боєць “Купол” оцінив якість роботи американського видання The Washington Post, яке опублікувало інтерв’ю з ним. Офіцер пояснив, що його слова перекрутили і викинули те, що він насправді хотів сказати.

Інформацію оприлюднено на сторінці Facebook військового.

“Купол” стверджує, що його слова і думки “зліпили” у те, що він зовсім не мав на увазі. Журналісти не брехали прямо. Однак скомпонували у підсумку напівправду, яка гірша за відверту брехню.

Зокрема, військовий зупинився на двох тезах:

  • по-перше, він давав інтерв’ю, як офіцер, а не як літератор. При цьому говорив щиро, емоційно і довго – як умів;
  • по-друге, видання інтерпретували його слова по-своєму – і він здивований цим, так як очікував, що вони – на одному боці;
  • по-третє, у статтю не увійшло те, заради чого він, власне, і почав розмову з журналістами.

Головна думка, яку “Купол” хотів донести до слухачів, наступна: бригади ДШВ, які з перших днів вторгнення є “кістяком” фронту, потрібно відвести на відновлення. Вони цього “давно потребують”.

Зараз офіцер ближче спілкується з командуванням ДШВ і переконаний, що поступово налагоджується конструктивний діалог. Зазначимо, при цьому боєць знов повторив про великі втрати на фронті.

Зазначимо, боєць “Купол” дав інтерв’ю журналістам WP. Після цього з’явилась стаття, у якій, з посиланням на його слова, стверджувалось, що на фронт надсилають погано навчених бійців. Вони гинуть, між тим цього можна було б уникнути, підготувавши їх краще.

Після публікації командування ДШВ перевело бійця на нижчу посаду: з командира 3-го батальйону 46-ої аеромобільної бригади він став заступником командира навчальної частини.

Нагадуємо, речник Повітряних сил Юрій Ігнат повідомив, чи навчають українських пілотів керувати літаком “Міраж 2000”.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Джерело – Стопкор.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *