Головна main Головний офіс банку «Земельний капітал» у Дніпрі виставлено на аукціон

Головний офіс банку «Земельний капітал» у Дніпрі виставлено на аукціон

92

Торги пройдуть за класичною (англійською) моделлю аукціону, що передбачає підвищення ціни, відкрито і прозоро. Стежити за перебігом торгів можуть усі охочі на сайті Prozorro.Продажі.

3 серпня у системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу приміщення головного офісу АТ «КБ «Земельний капітал», що ліквідується, – повідомляє прес-служба ФГВФО.

Одним лотом на торги виставлено приміщення у Центральному районі м. Дніпра за адресою: просп. Пушкіна, 15. Лот включає нежитлові приміщення на першому поверсі житлового будинку загальною площею 770,5 кв м, ґанок загальною площею 11,7 кв м та основні засоби.

Початкова ціна реалізації лоту №G22N021176 – 14,4 млн грн.

Детальна інформація про активи та умови участі у торгах – за посиланням. Публічні паспорти активів доступні для перегляду тут.

Торги пройдуть за класичною (англійською) моделлю аукціону, що передбачає підвищення ціни, відкрито і прозоро. Стежити за перебігом торгів можуть усі охочі на сайті Prozorro.Продажі. Участь в аукціонах можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім російської федерації або осіб, пов’язаних з державою-агресором.

Кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами АТ «КБ «Земельний капітал».

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *