Головна main Глава МВФ не виключає можливості глобальної рецесії у 2023 році

Глава МВФ не виключає можливості глобальної рецесії у 2023 році

22

МВФ оприлюднить свій оновлений прогноз на 2022 і 2023 роки наприкінці липня після зниження свого прогнозу майже на цілий відсотковий пункт у квітні. У 2021 році світова економіка зросла на 6,1%.

Голова МВФ Кристаліна Георгієва заявила, що перспективи світової економіки “суттєво погіршилися” з квітня, і вона не може виключити можливу глобальну рецесію у 2023 році з огляду на підвищені ризики.

Як повідомляє Економічна правда, про це Георгієва сказала в інтерв’ю Reuters.

Очікується, що МВФ оприлюднить свій оновлений прогноз на 2022 і 2023 роки наприкінці липня після зниження свого прогнозу майже на цілий відсотковий пункт у квітні. У 2021 році світова економіка зросла на 6,1%.

“Прогноз після нашого останнього оновлення в квітні значно погіршився”, – сказала голова МВФ, посилаючись на поширення інфляції, більш значні підвищення процентних ставок, уповільнення економічного зростання Китаю та посилення санкцій, пов’язаних з війною Росії в Україні.

“Ми знаходимося в дуже неспокійних водах. Ризик зріс, тому ми не можемо цього (рецесію – ред.) виключати”, – сказала вона.

За її словами, останні економічні дані показали, що деякі великі економіки, включно з Китаєм і росією, скоротилися в другому кварталі, зазначивши, що ризики будуть ще вищими в 2023 році.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *