Головна main Генштаб: рф перекинула до Білорусі спецназівців та бійців ПВК

Генштаб: рф перекинула до Білорусі спецназівців та бійців ПВК

56

Країна-агресор продовжує посилювати своє військове угруповання в Білорусі. На територію Республіки перекинули російських спецпризначенців та бійців приватних військових компаній (ПВК).

Про це на брифінгу розповів заступник голови Головного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.

Так, на Волинському та Житомирському напрямах військове командування не зафіксувало ознак формування ударних груп. Підрозділи збройних сил Білорусі продовжують посилено охороняти прикордонні райони з Україною.

Зазначається, що Київ володіє інформацією про те, що країна-агресор перекинула у Білорусь своїх спецпризначенців та бійців ПВК. Ймовірно такі дії спрямовані на підготовку та формування диверсійно-розвідувальних груп.

Також у Республіці на підставі тренувань з баз знімають військову техніку зі зберігання. Припускається, що Білорусь віддасть озброєння росіянам, щоб вони перекинули його на Донецький чи Херсонський напрямки.

“На території колишнього аеродрому у Зябрівці, Гомельської області, на Чернігівському напрямку, Білорусь активно проводить заходи щодо будівництва військової інфраструктури. Не виключається, що в рамках існування так званої союзної держави Білорусь надасть цю територію для розміщення чергової військової бази агресора поблизу кордону нашої держави”, – додав Громов.

Заступник голови Головного управління Генштабу ЗСУ також запевнив, що окупанти не мають сил і озброєння на території РБ, щоб здійснити масштабний наступ на цій ділянці фронту.

Нагадаємо, російська федерація продовжує перекидати нове озброєння на територію Білорусі. Моніторингова група зафіксувала 16 ЗРК “С-300” та один ЗРПК “Панцир”.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *