Головна main Гей Павло Якименко та аферист Сергій Тронь: інтимні пригоди нардепа від слуги народу Паші Якименко

Гей Павло Якименко та аферист Сергій Тронь: інтимні пригоди нардепа від слуги народу Паші Якименко

876
Павел Якименко гей

Бути геями-нардепами і бізнесменами можна і навіть потрібно – це весело і завзято. А ось геями-корупіонерами і казнокрадами аж ніяк не бажано. Ця коротка розповідь проллє світло на те, як пов’язаний нетрадиційний шахрай Павло Якименко і всюдисущий аферист Сергій Тронь.

Розслідування корупційної справи, такої характерної для Павла Якименка та Сергія Троня призвело до несподіваних відкриттів. Як зазначають колеги в матеріалі петушуні пригоди слуги народу Паші Якименко, Павло Якименко та Сергій Тронь обговорювали рутинний розпил бюджету, але в цей момент на депутатів щось нахлинуло і вони злилися в любовному екстазі, пишуть ЗМІ. Саме по собі це хіба що забавно, але ось далі на захист злодіїв-коханців встало ціле блакитне лобі.

Корупційні скандали на тлі війни стають ще яскравішими. Хтось розкрадає гуманітарку, а хтось в’язне в криміналі і сексуальних скандалах. Особливо відзначився мільйонер зі» Слуги народу”, Павло Якименко. У нього давно була неоднозначна репутація через непомірні бюджетні витрати на особисті потреби, але тепер до цього додався ще й секс-скандал.

корупційне розслідування призвело до розтину “голубків” Павла Якименка та Сергія Троня

До Павла Якименка у СБУ дуже багато питань. Син відомого бізнесмена, теж не найчистішого на руку, Віталія Якименка, декларує, що живе виключно на депутатську зарплату. Звичайно, при такому сімейному бізнесі можна не бути власником чогось номінально, але фактично прекрасно користуватися грошима самого народного супермаркету України.

При цьому, Павло не соромиться використовувати ще й бюджетні гроші: на оренду дорогих готелів у столиці, куди він приїжджає на засідання Верховної Ради, на Відпочинок з сім’єю. Все це обходиться нам з вами в сотні тисяч гривень на рік. У 2020 році тільки на відпочинок цього слуги народу було витрачено чверть мільйона гривень.

Відпочивати Павло Якименко любить, як з’ясувалося, в компанії з такими ж високопоставленими чиновниками. Наприклад, з Сергієм Тронь. Той вже був помічений в скандалах з банкрутством підприємства з виробництва ядерного палива, а також тривалий час працював з кримінальним авторитетом, якого СБУ підозрює в спонсоруванні терористів на окупованих в 2014 році територіях. Також через його» Міський Комерційний банк«відмивалися кримінальні гроші і бралися багатомільйонні доларові кредити, які розходилися по фірмах-конвертах.

Сергей Тронь
Сергей Тронь

Маючи до цієї парочки народних обранців цілий ряд питань, СБУ організувала за ними стеження, яка привела в одну з харківських лазень. Ну, здавалося б, чоловіки мають право на невеликий перепочинок під час війни, а лазня прекрасно підходить для такого відпочинку. Але ось те, що вони при цьому порушували комендантську годину, дало можливість співробітникам СБУ зайти в цю саму лазню без попередження для проведення бесіди з «високопосадовцями». СБУ розраховували зловити Павла Якименка та Сергія Треня на хабарі, адже лазні та інші місця відпочинку відмінно підходять для підкилимних переговорів і традиційно для них використовуються.

Такие вот переговоры Павла Якименко и Сергея Троня
Такие вот переговоры Павла Якименко и Сергея Троня

Але який же шок зазнали правоохоронці, коли виявилося, що Тронь і Якименко ведуть там далеко не переговори. Чоловіки займалися сексом. При цьому обидва одружені, у обох є діти і раптом такий поворот подій. Акція оперативного затримання перетворилася на порнографічну драму. Чиновники стали вимагати віддати їм запис відео, яке вели співробітники СБУ, погрожували розправою рядовим офіцерам Служби безпеки, які застали їх на «гарячому».

Дуплястий Слуга народу Павло Якименко все вирішує через своїх

До справи моментально підключили “своїх” адвокатів і прокурорів, щоб максимально швидко все зам’яти. Не чіпай, ні Якименко секс-скандали точно не потрібні. Тим більше, що Павло боїться не тільки за свою репутацію, а й втратити фінансування від батька.

Такой вот брутально-милитарный мужественный Якименко.
Такой вот брутально-милитарный мужественный Якименко.

Першим на захист підопічних виступив відомий корупційний прокурор Фільчаков. Без нього не обходиться жодна гучна справа зі «Слугами народу». Здається Фільчаков вже повністю взяв на себе роль адвоката диявола, не так давно він вже був причетний до корупційних скандалів, зокрема з Чубом. Ручний прокурор Якименко звичайно ж відразу прийшов на виручку своїм господарям.

“Слуги народу” погрожували співробітникам СБУ розправою за те, що вони розкрили їх нетрадиційні втіхи і навіть намагалися застосувати зброю. Благо, що їм це не вдалося. Але, на жаль, навряд чи справа вийде за рамки чергового скандалу. Занадто багато високих чинів зацікавлене в тому, щоб Павло Якименко залишався на своєму «законному місці». Та й у Троня є покровителі.

Сумно, що поки народ бореться за свою свободу ціною сотень тисяч життів, такі «Слуги народу», як Якименко і Тронь, продовжують красти з бюджету мільйони і прикидатися порядними громадянами, поки Україна героїчно протистоїть російській агресії. Але ж коли, як не зараз, люди повинні знати правду про чиновників!?

Сергій трон якось вже отримав по зубах від Зеленського, кажуть свідки. Чи отримав Павло Яковенко-не відомо, але саме час це зробити. Тільки Володимир Олександрович, неодмінно в рукавичках, моя вам порада!

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *