Головна main “ГарПок” заявив про зростання в липні розрахунків із “зеленою” генерацією

“ГарПок” заявив про зростання в липні розрахунків із “зеленою” генерацією

196

“ГарПок” за 20 днів липня 2022 року розрахувався з виробниками електроенергії з відновлюваних джерел за “зеленим” тарифом на 31%.

Держпідприємство “Гарантований покупець” (“ГарПок”) за 20 днів липня 2022 року розрахувалося з виробниками електроенергії з відновлюваних джерел за “зеленим” тарифом на 31%. Це стало найвищим показником із березня 2022 року, повідомляється на сайті “ГарПока”, констатує “Енергореформа”, зазначає Finbalance.

“Відсоток виплат за 20 днів липня становив 31%. Маємо досить позитивну тенденцію збільшення відсотка розрахунків у порівнянні з іншими місяцями. Тепер – це найвищий показник із початку березня”, – заявив в.о. директора ДП Андрій Пилипенко.

Як пояснили в компанії, збільшення відсотка виплат “зеленим” у липні стало можливим завдяки наказу Міністерства енергетики №206 від 15 червня 2022 року, який передбачає на період дії воєнного стану повне перерахування ВДЕ-генерації всіх коштів, отриманих від продажу “зеленої” електроенергії на ринку.

Попередній порядок Міненерго, затверджений наприкінці березня 2022 року, передбачав також обов`язкове використання частини коштів від продажу “зеленої” електроенергії на погашення “ГарПоком” боргів перед НАЕК “Енергоатом” та НЕК “Укренерго”.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *