Головна main G7 планує знизити максимальну ціну на російську нафту вдвічі

G7 планує знизити максимальну ціну на російську нафту вдвічі

19

Розглядається варіант заборонити всі послуги з транспортування роснафти, яка продається за ціною вище за граничну. Верхня межа цін буде погоджена за підсумками “консультацій з міжнародними партнерами”

На саміті “Великої сімки” лідери обговорювали механізм обмежень для російської нафти, який скорочує її ціну вдвічі.

Як пише БЦ, про це заявив прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, передає DW.

“Ми встановимо верхню межу на рівні приблизно половини від поточної ціни і створимо механізм, який не дозволить купувати її дорожче”, – заявив він.

У комюніке за підсумками самітуG7 говорилося, що розглядається варіант заборонити всі послуги з транспортування російської нафти, якщо вона продається за ціною вище за граничну. Зазначалося, що верхня межа цін буде погоджена за підсумками “консультацій з міжнародними партнерами”.

Агентство Bloomberg писало з посиланням на джерела, що у G7 обговорюють обмеження цін за рахунок верхньої межі на страхування та перевезення нафти. Такий механізм дозволить страхувати та перевозити лише нафту та нафтопродукти з росії, вартість яких не перевищуватиме встановлений поріг, пояснювало джерело агентства.

Підхід, що обговорюється, означатиме, що у разі згоди постачальника на встановлену ціну, то страхова компанія отримає право на виключення з ембарго на російську нафту і зможе надати страхові послуги судну. Аналогічні заходи могли б застосовувати судноплавні компанії, яким належать нафтові танкери.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *