Головна main Фонд “Сабі” Асель Тасмагамбетової та Кенеса Ракішева і Kaspi.kz виділили 200 мільйонів тенге на експрес-тести на коронавірус

Фонд “Сабі” Асель Тасмагамбетової та Кенеса Ракішева і Kaspi.kz виділили 200 мільйонів тенге на експрес-тести на коронавірус

0
1
95

Фонд “Сабі” Асель Тасмагамбетової та Кенеса Ракішева і Kaspi.kz виділили понад 200 мільйонів тенге на закупівлю експрес-тестів для визначення коронавируса та апарату ШВЛ.

Президент і засновник благодійного фонду “Сабі” Асель Тасмагамбетова та співзасновник фонду “Сабі” Кенес Ракішев надають підтримку Центру експертизи лікарських засобів Казахстану шляхом закупа 50 000 тестів на визначення коронавируса на суму 100 000 000 тенге. Крім того, фонд “Сабі” закуповує апарат штучної вентиляції легенів ШВЛ V8600 на суму 10 000 000 тенге.

Голова ради директорів Kaspi.kz В’ячеслав Кім і голова правління Kaspi.kz Михайло Ломтадзе також виділяють 100 000 000 тенге на закуп 50 000 експрес-тестів на визначення коронавируса.

У зв’язку з оголошенням режиму надзвичайного стану в країні через ситуації, що склалася з розповсюдженням коронавируса COVID-19 і подальшим оголошенням карантину в Алмати і Нур-Султана фондом “Сабі” Асель Тасмагамбетоої і Кенеса Ракішева в рамках його “Медичного проекту” прийнято рішення про необхідність надання допомоги населенню Казахстану в цей важкий для країни час. Керівники Kaspi.kz вирішили приєднатися до цієї важливої ​​ініціативи.
Фонд "Сабі" Асель Тасмагамбетової та Кенеса Ракішева
Своєчасна діагностика нового коронавируса – це життєво необхідна маніпуляція, яка дозволить в найперші дні виявити захворювання і почати противірусну терапію якомога раніше. Що в свою чергу скоротить швидкість поширення інфекції.

У даній ситуації соціальна відповідальність бізнесу – це пряма відповідальність за життя і здоров’я населення Казахстану, за майбутнє своєї країни.

Експрес-тести на визначення коронавируса COVID-19 в кількості 100 000 штук будуть закуплені і передані на безоплатній основі ТОО “КДЛ Олімп” для проведення безкоштовних тестів населенню на базі клініко-діагностичних лабораторій “Олімп”.

Апарат штучної вентиляції легенів ШВЛ V8600 на суму 10 000 000 тенге буде переданий в дар однієї з лікарень Алмати.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *