Головна main Фонд гарантування розпочав ліквідацію Мегабанку

Фонд гарантування розпочав ліквідацію Мегабанку

39

Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних внаслідок ліквідації та реалізації майна (активів) банку.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав ліквідацію Мегабанку строком на три роки з 22 липня 2022 року до 21 липня 2025 року включно. Про це повідомляє пресслужба ФГВФО, зазначає Мінфін.

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з делегуванням усіх повноважень ліквідатора АТ «Мегабанк» призначено Білу Ірину Володимирівну строком на аналогічний період.

«Вимоги кредиторів прийматимуться протягом 30 днів із дня опублікування в газеті „Голос України“ оголошення про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку за адресою: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053», — йдеться в повідомленні Фонду.

Як зазначається, задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних внаслідок ліквідації та реалізації майна (активів) банку, в черговості, передбаченій частиною першою статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *