Головна main Фонд держмайна уклав перший електронний договір оренди

Фонд держмайна уклав перший електронний договір оренди

132

Договори з оренди державного майна тепер укладаються в електронному вигляді за замовчанням, якщо вони не потребують нотаріального посвідчення

Фонд державного майна уклав перший електронний договір оренди держмайна з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Переможець аукціону з оренди приміщень адмінбудівлі у Чернігові першим в Україні скористався можливістю укласти договір в електронному вигляді.

Договори з оренди державного майна тепер укладаються в електронному вигляді за замовчанням, якщо вони не потребують нотаріального посвідчення.

“Фонд державного майна забезпечив можливість для всіх фізичних та юридичних осіб укладати електронні договори оренди держмайна з використанням цифрового підпису. Це значно пришвидшує процедуру та робить її зручною”,– зазначив відповідальний за напрям оренди заступник Голови Фонду держмайна Леонід Антонєнко.

Процедура підписання зайняла всього декілька хвилин. При тому, що укладання договорів на папері могло займати до 20 днів часу.

Це був перший досвід оренди державного об’єкта підприємцем, який збирається інвестувати у бізнес-проєкт в Чернігові, за попередніми розрахунками, понад 1,5 млн грн та створити нові робочі місця.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.