Головна main Фізособа-«загальник» безоплатно передала РРО: чи буде дохід?

Фізособа-«загальник» безоплатно передала РРО: чи буде дохід?

288

У разі продажу касового апарату, який належить до основного засобу, дохід фізичної особи – підприємця збільшується на суму вартості проданого об’єкта.

У разі продажу касового апарату, який належить до основного засобу, дохід фізичної особи – підприємця збільшується на суму вартості проданого об’єкта (але не менше залишкової вартості), визначеної відповідно до правил бухгалтерського обліку. Водночас така фізична особа має право включити до складу витрат залишкову вартість реалізованого об’єкта основних засобів.

Про це повідомляє ДПС у м. Києві, зазначає Дебет-Кредит.

Так, при безоплатній передачі придбаного касового апарату (основного засобу) фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування має право включити до складу витрат звітного періоду суму залишкової вартості такого об’єкта, яка виникла на кінець місяця, в якому відбувається така передача.

Водночас у разі безоплатної передачі касового апарату (основного засобу), який був отриманий фізичною особою – підприємцем на загальній системі оподаткування безоплатно, така фізична особа зобов’язана включити до складу доходу суму залишкової вартості об’єкта, що безоплатно передається.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *